Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw türkiye

Absolut

Kayıtlı Üye
Saygı değer SCW dostlarım uzun zamandır kafamda oluşan bir organizasyon pilanım var ve bunu artık bu sene gerçekleştirmek istiyorum.Yaklaşık bir senedir bu kapsamda şehirler arası bir scw topluluyla bir yere gitmedim ve bunun özlemini çekiyorum.
Aslında siz dostların yardımıyla yapmak istediğim tüm şehirler den gelecek göz bebeğimiz arabalarımızla bir izmir organizasyonu, İstanbul , Ankara , Kayseri , Balıkesir , Gaziantep daha sayamadığım üyelerimizin olduğu tüm şehirler den gelecek ve ortak bir yerde buluşarak ( Örnek susurluk vs.) toplu halde izmir şehrine girerek bir hafta sonu organizasyonu yapma düşüncesindeyim..
Bu organizasyon içinde gidilecek tarihi yerleri ve bazı aktiviteleri daha detaylı yazacağım tabikide yanlız siz değerli dostlarımın düşüncelerini ve fikirlerini almak acısından bir ön yazıyla tastiklemek istedim..:)

Kafamdak hafta sonu tarihi yerler ve aktivite ler ise şu şekilde

Organizasyon cuma akşam başlayıp pazar akşamı son bulacaktır..
Bu iki gün kapsamında. Pilanım dahilinde konaklamamız izmirin Selçuk ilcesinde gerçekleşerek buradaki tarihi ; Örnek Efes antik kent , Yedi Uyanlar Meryem ana, Şirince vs. gibi tarihi ve doğa harikası bir ilcemizi hep beraber scw dostlarımla gezerek paylaşarak gezmek isterim.
Ayrıca daha öncede yaptığım ve adrenalin seven scw dostlarımla efeste bulunan Skydive Efes te serbest düşüş uçaktan tandem atlayışıda isteyen arkadaşlarla yapma düşüncesindeyim ...

Bu gezi ve aktivitelerle ilgili tüm detayları paylaşıcam bu sadece bir ön yazı ve katılımın ne düzeyde olacağıyla alakalı bilgilendirmedir.
Tarih olarak Mayıs veya Haziran ayları icersinde düşünmekteyim.

Bu Organizasyon'un Adını affınıza sığınarak SCW TÜRKİYE koydum umarım hayalimdeki gibi katılımla hayalimdeki gibi bir organizasyon olur.

Şimdiden tüm scw dostlarıma teşekürler.:hosgeldin:

On numara olur Barış Hocam. Katılabilirim diye düşünüyorum...:)

Düşünce ve aktiviteler güzel ve hoş bir düşünce olmuş ama izmir kayseri için uzak sayılacak bir şehir. kayseriden katılım zor gibi görünüyor...

Düşünce ve aktiviteler güzel ve hoş bir düşünce olmuş ama izmir kayseri için uzak sayılacak bir şehir. kayseriden katılım zor gibi görünüyor...

haklıssın gökhan ama izmir bir çoğumuza uzak zaten amaç fedakarlıkla bir arada olmak kayserideki SCW bütünlüğünü ve paylaşımlarını buradan hep birlikte takip etmekteyiz herkes bireysel arabasıyla gelmesede bır ıkı arabaya kayseri ailesi olarak binip gelinmicek te yol değill :hosgeldin:

haklıssın gökhan ama izmir bir çoğumuza uzak zaten amaç fedakarlıkla bir arada olmak kayserideki SCW bütünlüğünü ve paylaşımlarını buradan hep birlikte takip etmekteyiz herkes bireysel arabasıyla gelmesede bır ıkı arabaya kayseri ailesi olarak binip gelinmicek te yol değill :hosgeldin:

tarih belli olsun duruma göre arkadaşlar ile konuşacağım hayırlısı olur inşallah

Cumartesi çalışanlar için Cuma'dan çıkılırsa katılımda sıkıntı yaratır...

Cumartesi çalışanlar için Cuma'dan çıkılırsa katılımda sıkıntı yaratır...

bunların hepsini cumartesi çalışan olarak malesef bende düşündüm:( ama şuanda çok ilerki bir tarihli organizasyon böle scw ile geçirecğim iki gün için bir gün iş yerinden izin alma olanağınıda göz önünde bulunduruyorum...herkes için aynı şartlar olmaya bilir tabikide bakalım düşünceler ne olacak..:eek:key:

Geri
Üst Alt