Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw stickerlerı hakkında görüşleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok güzel gözüküyor ellerinize saglık..

soylememe gerek yok herhalde bende sokeyim sticker ları artık :)

dizayn çok güzel, çok yakışıklı ama biraz büyük mü yoksa göz mü yanılıyor. Ellerinize sağlık, nazar boncuğu harika bir fikir. Bunlar dışatn mı yapıştırmalı yoksa içten mi? Dıştan olursa silecek zamanla rengini attırıyor, içten olursa da rezistanslara zarar verme ihtimali var. Ama Çağların araçta çok yakışıklı durmuş.

toledoların arka camında güzel durmuyor ön camdada çok dikkat çekmiyor. birde bir kaç farklı sticker olacakmı? bence o da güzel olur çünkü toledoda ben bagaj kapağına yapıştırmıştım daha önce çok dikkat çekiyordu ama camdaki dikkat çekmiyor hoş durmuyordu.

toledoların arka camında güzel durmuyor ön camdada çok dikkat çekmiyor. birde bir kaç farklı sticker olacakmı? bence o da güzel olur çünkü toledoda ben bagaj kapağına yapıştırmıştım daha önce çok dikkat çekiyordu ama camdaki dikkat çekmiyor hoş durmuyordu.

Camın en alt kısmına ortaya yap.Benim kicker stickerimin olduğu yere :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt