Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW sticker

Bende aranıza yeni katıldım arkadaslar benimde bu sticker'a ihtiyacım var.

Merhaba, memet_one, isimli arakadasımız benim icin gonderim saglayacak yardımcı oldu. Cuma aksamki anadolu yakasındaki bulusmaya gelebilirsem orada olacagım.

scw.jpg
Tesekkur ederim arkadaslar...Bu aksam kacta bulusuyorsunuz Maltepede...

Bu akşam avrupa yakası var anadolu yakası olarak benim işlerim yüzünden toplayamiyorum sizleri kusura bakmayın ama sizler toplanin ben olmasam da olur
Doğru yere yazdığımdan çok emin değilim oyüzden affınızı istiyorum. Maltepe buluşmaları genelde her hafta oluyormu eğer öyleyse tam olarak nereye gelmeliyim?

Doğru yere yazdığımdan çok emin değilim oyüzden affınızı istiyorum. Maltepe buluşmaları genelde her hafta oluyormu eğer öyleyse tam olarak nereye gelmeliyim?
Her cuma hava durumu el verdikçe yapılıyor fakat benim işlerim biraz yoğun olduğu için toplayamadim kimseyi bu konuda çok kötü hissediyorum kendimi en kısa sürede gelmek istiyorum fakat sizler ben olmasam da buluşma yapın maltepe sahil sema hastanesi karşı cepte arkadaşım

Geri
Üst Alt