Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Servis İndirimi %15

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Adana SKODA bayisi ÖZGEN otomotiv seatclubworld üyelerine özel %15 indirim aldık yedek parça servis işçiliklerinde geçerli olacak bu indirime ek olarak sigortada da gereken indirim yapılacaktır

sponsorluk yada reklam amaçlı bir indirim değildir seatclubworld üyelerine özel indirimdir...

neden SEAT değil SKODA derseniz Adana SEAT servisi gereken ilgi ve alakayı göstermediği için ve araçlarımızın bütün sarf malzemelerinin yedek parçalarının SKODA ile aynı olmasından dolayı biz Adana Mersin grubu olarak şuan sitede olmayan arkadaşlarımızla birlikte bütün bakımlarımızı SKODA servisinde yaptırmaya başladık...

%15 rakamsal bir indirim olarak belirtilmiştir ağır bakımlarda %25 e yakın indirim alıyoruz servise girmeden yada parça spariş etmeden önce bana ulaşmanız yeterli olacaktır

gsm:0536 863 49 08

hadi o bölge için gözümüz aydın hayırlı uğurlu olsun bakalım... Emeğin içinde teşekkürler...

Güzel çalışma olmuş Görkem emeğine sağlık

sadece bu bölge için değil kime ne lazımsa kargo yaptırırız

size şöyle bir örnek vereyim dün arabamın fren balatalarını ve yakıt-polen filtresini değiştirtdim seatta 180tl istediler burada 120tl verdim

Osmaniyeden Onur hocayı tanırsanız seat servisinin yaklaşık 800tl istediği onarıma 650 tl ödedik

Güzel olmus görkem abi hele kargo işi çok güzel :D

Gorkem Kardesim yuregine saglik emeklerin bizim icin cok degerli tebrik ediyorum

gorkem abi bu girişimin için tesekkurler
hayırlı olsun

Geri
Üst Alt