Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Sen Nasıl Birşeysin

Herkese Merhaba,

Bir kaç aydır SCW üyesiyim ama ben böyle bir aile görmedim ve açıkçası böyle bir forum kanalı olarak duymadım da.Farklı bir aile burası.Araban ne olursa olsun neye biniyor olursan ol her şekilde kabul görebileceğin bir yer.İnanın burada bulunmaktan,organizasyonlara katılmaktan gurur ve onur duyuyorum.Hayatta hep inandığım bir cümlem vardı ''Hayatta her zaman bulunduğun ortamda bir gıcık insan olur'' cümlesiydi ama burada ne güzel ki daha kimseyle karşılaşmadım.Karşılaşacağımı da zannetmiyorum.Hayırdır Barış derseniz valla bir hayrı yok içimden geldi yazdım.

Nice yeni yıllarımıza,nice yeni dostluklarımıza
dostum bende herkezle oldugu gıbı senı tadıgıma mutlu oldum bu guzel duygularını paylastıgın ıcın tesekkur ederız..

adas senınde yuzunu bır goremedık bır sonrakı bulusmada ınsallah karsılasmak nasıp olur:)

Sorma ortak bi görüşemedik ama telafi edicez, bir dahaki buluşmada mutlaka olucam eğer havanın azizliğine uğrarsak konuşalım ortak bir günde de görüşürüz uyar mı :)

Geri
Üst Alt