Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Sen Nasıl Birşeysin

çok doğru böyle olduğunu görmek çok güzel oluyor ayrıyetten de cuprali abime katılıyorum

Ne kadar güzel. Valla demekki buraya geldiğinde şaşıran bir tek ben değilmişim. Cidden dediğin gibi bir yer burası. Bu kadar kısa sürede burayı bu kadar sahipleneceğimi, seveceğimi ve her yerde anlatacağımı düşünmezdim.
Tekrar hoşgeldin

scw demişiz yha varmı ötesi :eek:key::eek:bu ortam bu sıcaklık başka yerde olmaz olamazz:eek:key:

ÖYLEDİR... Gerçekten uzun zamandır forumlarda vakit geçiriyorum ama bu kadar düzenlisini daha önce hiç görmedim desem yeridir. Herşeyden önce insan dolu birisine bişey dediğin ya d apaylaşımda bulunduğunda biliyorsunki gerçek insan okuyor ve cevap veriyor. Sizin mesajınızlada bir kez daha yayın ve yapımda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Güzel düşünceleri için teşekkürler:eek:key: araba bugün var yarın yok ama dostlugumuz ölene kadar kalır inşallah SCW:eek::eek::eek::eek::eek:

İyi dileklerin ve güzel düşüncelerin için teşekkürler, biz gerçekten lafta değil de, Aile kavramını gönülden yaşayan bir AİLEYİZ...

Geri
Üst Alt