SCW Sen Nasıl Birşeysin | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

SCW Sen Nasıl Birşeysin

Hyper

Kayıtlı Üye
Herkese Merhaba,

Bir kaç aydır SCW üyesiyim ama ben böyle bir aile görmedim ve açıkçası böyle bir forum kanalı olarak duymadım da.Farklı bir aile burası.Araban ne olursa olsun neye biniyor olursan ol her şekilde kabul görebileceğin bir yer.İnanın burada bulunmaktan,organizasyonlara katılmaktan gurur ve onur duyuyorum.Hayatta hep inandığım bir cümlem vardı ''Hayatta her zaman bulunduğun ortamda bir gıcık insan olur'' cümlesiydi ama burada ne güzel ki daha kimseyle karşılaşmadım.Karşılaşacağımı da zannetmiyorum.Hayırdır Barış derseniz valla bir hayrı yok içimden geldi yazdım.

Nice yeni yıllarımıza,nice yeni dostluklarımıza

YEKTA

Kayıtlı Üye
kağıt üzerinde yazılmayan insani kurallar vardır bunlara uyan herkesin yeri burasıdır. araba şu bu nedir ya

biz burada 20 liraya arkadaşını satanlar bir paket tavuk için kavga edenler gördük patlak adamın burada yeri olmaz olamaz

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Onur Duydum Hem Kendi Hemde Abilerim, Kardeşlerim, Dostlarım, Arkadaşlarım adına...
Samimiyetin ve içtenliğine Teşekkür ederim.. Umarım Herdaim Hep Birlikte oluruz:eek:key:

braga26

Forumdan Uzaklaştırıldı
yekta abiye haddim olmayarak söylediklerinden dlayı teşekkür ediyorum ve SCW topluluğuna her daim başarılar diliyorum

cuprali

Kayıtlı Üye
barışcım düşüncelerine aynen katılıyorum belkide herkesin düşündüğünü dile getirdin eline sağlık videotörüm benim

LeonStyle

Kayıtlı Üye
İyiki aramaızdasın abi. ''schumi'' abinin söylediği gibi araba bahane amacımız dost olmak.