Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Rumeli Feneri Buluşması Resimler

Alp'im o zaman sende de Mr.Bean havası var kardeşim kabul et..

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

beanf.jpg

ahahahahaha :D:D:D:D evet var kabul :p:p

Yiğit'in bulunduğu her fotoğrafta elinde sigara mevcut..:)Adam resmen sigarayla özdeşleşmiş ya..:D :D

Yiğit'in bulunduğu her fotoğrafta elinde sigara mevcut..:)Adam resmen sigarayla özdeşleşmiş ya..:D :D

biraz öyle gibi oldu Sezgin abi.. :D :D :D
hele evde SCW başındayken küllükte bi sigara yanmazsa bişiler eksik geliyo.. :D :D :D

SCW için birarada olmanız harcadığınız emek ve zaman için teşekkürler...

bu adamları banlayalım yönetimden habersiz organizasyon yapmak yasak bilmiyolarmı :D

Haber vereydiniz telefonla canlı yayına bağlanırdık. Bol muhabbetleri iyi bir geceye benziyor. Keşke bende orda olabilseydim. (bkz: duygu sömürüsü yapmak)

Tüm resimler çok güzel. Heleki 'kartbil'in ikinci resimdeki yüz ifadesine bayıldım. (bkz: Faisal bin Abdul Aziz resimleri :D:D:D http://www.wired.com/images/article/full/2008/10/king_faisal_300px.jpg)

ya dedim benn alpp biliyomusun alp'e çağrı aıtnda arasın ingilterden konuşalım dedim :D:D

Bunlardan benden,zıfırı karanlıkta buz gıbı havada foto cekmeye calıstık b seyde cıkmadı dogru durust b de hasta olcaktık :)

mg950612k.jpg

mg951312.jpg

mg953712.jpg

Nasıl yahu, Can hakkatten 3 fotomu iş yapıyor? Diğerleri çöpmü? Valla üzüldüm o kadar uğraştın.

bu arada 2 İbiza da arka sileceklerine ayar istiyo galiba.. :D :D

Bu TM 4707 li kendini boeing zanneden arkadaşın tekeri hala stepne mi:)

Geri
Üst Alt