Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Röportajları..

Lejyoner

Administrator
Bu başlıkta üyelerimizle yapılan röportajlarımız yayınlansın dedim,şöyle;

Secilen kişiye sormak istediğiniz soruları pm den röportöre atıyorsunuz röportörde kendi hazırladığı ve sizin yolladığınız soruları konuğa iletiyor.

İlk konuğumuzuda ben seçeyim dedim,forumdaki en büyüğümüz cezmi abiyle röportaj yapalım.Konuk Cezmi abi,röportör benim,sormak istediğiniz soruları pm den bana yollayın bende kendi hazırladığım sorularla beraber kendisine yönelteyim,Hem yeniler daha iyi tanıyabilsin hemde eskiler belki bilmediği yönlerini tanısınlar:)

Evet soruları alalım:D

Guzel bir sey olacak gibi:)

sorular özel mesajla gönderiliyor...:eek:key: hadi cezmi abiyi terletelim :D

Cezmi abi soruları hazırlayıp sana yarın öğlen saatlerinde atarım,arkadaşlarda pm den bana soruları yollayabilir,bomba sorular gelmeye başladı,cok terleyeceksin abi:D

evet sorular burda sorulacak ama insanlar özelden atacak dimi? soru sahiplerinin isimleri geçmeyecek tabi ayıp olur :)

SÖyle olacak Serhat,ben soruları özelden cezmi abiye yollayacağım cezmi abi cevaplayıp bana yollayacak bende burda sorularla beraber cevapları yayınlayacağım,sizlerin gönderdiği sorular benim sorularıma eklenecek,ama sorulurken isimleriniz belirtilmeyecek (SCW den bir soru) şeklinde belirtilecek.

kendini zor bir yükün altına sokmuşsun kolay gelsin..merakla bekliyorumm

SÖyle olacak Serhat,ben soruları özelden cezmi abiye yollayacağım cezmi abi cevaplayıp bana yollayacak bende burda sorularla beraber cevapları yayınlayacağım,sizlerin gönderdiği sorular benim sorularıma eklenecek,ama sorulurken isimleriniz belirtilmeyecek (SCW den bir soru) şeklinde belirtilecek.

Tmmdır abi...:eek:key:

kendini zor bir yükün altına sokmuşsun kolay gelsin..merakla bekliyorumm

Varol abi ben bu projeyi moderatörlük yaptığım bir on line oyun forumunda denemiştim baya güzel olmuştu Mesaj ve görüntülenme rekorları kırmıştık burdada güzel olur diye umut ettim.Zor yük derken abi emek olmadan güzzel şeyler olmuyor:) Sende röportaj listesindesin tabi :D

Geri
Üst Alt