Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Polar huzurlarınızda..

abicim mankenle nie uğraşıyorsunuz ki adam karizma yani akıyor [MENTION=1159]ghostrider[/MENTION] kardeşim demekki o kdr tarz durmuşsun ki polardan çok seni konuşuolar hahahahha

Ekstra olarak belirttiğim gibi ön taraftaki logoların puntoları daha yüksek olup göğüsün biraz daha üstüne çıkabilir ise daha hoş duracağını düşünüyorum.Arka tarafa stickerlarımız da bulunan şekil gibi olursa oda daha hoş durur gibi.Genel olarak uğraşılması güzel tebrik ederim başarılı geldi bana şahsen

emre şu anda poların düzelmesi ile uğraşıyor,öndeki logo büyüyecek arka sırta direk sticker logomuz olacak..Fiyatıda bu akşam taleplerle beraber açıklayacağız..

manken değişmesi isteniyorsa yeni cıkan t-shirt ile fotoğraflarımı çeker eklerim. :) yeni manken ben olurum. .:D

Geri
Üst Alt