Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Polar huzurlarınızda..

Polar kötü kardeşim mankeni şişman çirkin bişey haline getirmiş..puhahapuhaha

Gayet güzel uğraşmışsınız ve değmiş. Yalnız polar için sevinirken mayıs ayındaki büyük buluşma için üzüldüm. nisanda gidiyorum askerde olucam :ahkafam:

Kumaş renkleri gayet güzel. Kışın giyilebilecek tonda ve hatları belli eden çizgiler de yerinde. Ama sırt tarafında bence SCW nin büyük logosu ve onun altında link olura daha güzel durur.

renk siyah olacak bu numune galiba evet logo ve ensedeki link biraz daha büyük olabilir

Polar super yanliz mankeni kaca tuttunuz yaban tv de avci gibi cikmis emre ahahaah :D saygilar polardan istiyorum

emeğinize sağlık arkadaşlar,sanki arkadaki site yazısını biraz daha büyütürsek on numara olacak

bencede arkaya logo ve altına wep adresi daha hoş durur :seat emeginize saglık

güzel olmuş.ama koldaki kırmızı ya her iki tarafta olsun yada hiç olmasın ardaki yazı güzel boyut olarak tam .bunun bide kapşonlusu yapılabılır.

Güzel olmuş emre kardeşim emeklerine sağlık sabırsızlıkla seri imalat ve biran önce almak istiyorum :hosgeldin::hosgeldin:

Geri
Üst Alt