Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW polar anket ve görüş lütfen

polar hakkında

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .

ghost rider

Kayıtlı Üye
scw polar için aşağı yukarı bişiler hazırladık bir firma ile.bakalım beğenicekmisiniz.logoları ben paintte yaptım daha güzel olucak tabiki.benim sizden isteğim poların düzeni kalıbı ve renkleri hakkında görüşleriniz.
sağ gögüs türk bayrağı
sol göğüs scw logo
sol kol kayadibi
sağ kol gider egsoz
arka boyun kısmınada seatclubworld yazılacaz
beğenilerinize göre adet fiyat belirlenip size sunulcak ve adet sayısına ve bedene göre sipariş geçilcek
fikirlerinizi alım lütfen;

guzelde bu kadar cok kırmızı olmasa dahamı ıyı olurdu acaba

beğendim lakin etek kısmındaki kırmızılık olmasa daha güzel olucak

Bence de kırmızı fazla olmuş gibi

bu sırada kayadibi yazmasının sebebi, sponsor olunca daha uygun fiyatlı mı olacak ?

Bence de kırmızı fazla olmuş gibi

bu sırada kayadibi yazmasının sebebi, sponsor olunca daha uygun fiyatlı mı olacak ?

Aynen buna bende bir anlam veremedim, kayadibi yada gider egsoz yazması sponsorların ismininde reklamlarının yapılması demektir. Bana kalsa sadece türk bayrağı ve SCW olması yeterli ücreti de buna göre belirlenebilir.

evet bencede madem giyilecek bişey yapıyotuz sponsorları ortadan kaldıralım onlar olursa sadece araba temizlenirken giyilir

emrecim sponsor yazılarının hoş durmayacağı kanaatindeyim.SAdece scw logosu ve Türk bayrağı uygun bence..Model olarak iyi ama kırmızı siyah kombinasyonu yerine lacivert-acık mavi kombinasyonu yada lacivert beyaz kombinasyonu daha hoş durur kanaatindeyim...ücret belki daha fazla olur ama sponsor olayı benim kanaatim hoş olmayacağı...

Geri
Üst Alt