• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

SCW polar anket ve görüş lütfen

polar hakkında

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Selçuk Çöllü AKDENİZ
Nereden
İstanbul
Plaka
10 AS 757
Serkan ( @profescobar ) 'ın yaptığı güzel olmuş mesela bir tanede ben paylaşayım, birşeyler yapmayı denedim.

Mesela Türk Bayrağı yine sol göğüste ( kalbin üstünde ) durabilir ve bizim SCW Amblemi arka ense kısmına gri olan bölgeye yapılabilir yada resimde göründüğü gibi yapılabilir.
Beğendim Yalnız Yakaların dışı kırmızı içi gri olsa daha iyi olur sanki:eek:key:

24

Kayıtlı Üye
İsim
ENGİN
Nereden
Erzincan
Plaka
34 FP 1037
Sol kol kayadibi....................!

Sağ kol gider egzost...............!

Peki orta kolda ne olucak...........!:):D

yury

Kayıtlı Üye
İsim
Mete
Nereden
Ankara
çok belirgin değil abi ya biraz daha net olsa renk siyah olmasa daha iyi değil mi

Enes KAPOGLU

Kayıtlı Üye
İsim
Enes
Nereden
İstanbul
Plaka
34 BR 6018
bel ve kollar lastikli olmalı bence arkaya seat motorsport tarzında birşey eklenebilir.

Nyks

Kayıtlı Üye
İsim
Emre
Nereden
Mersin
Plaka
33 BRR 23
renk kötü olmuş bence.Beyaz daha iyi olur gibi yada açık bir renk..

dmRhn

Kayıtlı Üye
İsim
Demirhan SARAÇ
Nereden
İstanbul
Plaka
35 TNT 35
renk kötü olmuş bence.Beyaz daha iyi olur gibi yada açık bir renk..
Emre, SCW 'nin kendi renklerinden başka renk kullanılması istenmiyor. SCW 'nin renkleri KIRMIZI , GRİ , SİYAH bu renklerin dışına çıkmayı istemiyoruz.

Nyks

Kayıtlı Üye
İsim
Emre
Nereden
Mersin
Plaka
33 BRR 23
Emre, SCW 'nin kendi renklerinden başka renk kullanılması istenmiyor. SCW 'nin renkleri KIRMIZI , GRİ , SİYAH bu renklerin dışına çıkmayı istemiyoruz.
Anladım.Ama beyaz dışında diyede belirtmiştim mesela gri olabilir:eek:key: siyah çok basit mi desem bi değişik duruyor anlamadım.
Benim şahsi fikrimdir tabi ki.Çoğunluk neye karar verirse ona uyulur ve sipariş edilir:)

LeonStyle

Kayıtlı Üye
İsim
Hasan Karagüney
Nereden
İstanbul
Plaka
34HY8060 FR
beğendim abi yapılsa güzel olur. beyaz renk nasıl olur abilerim.? beyaz renk arkada siyah seatclubworld.com yazısı önde scw logosu TÜRK bayrağı olur . .:)

bora55

Kayıtlı Üye
İsim
bora
Nereden
İzmir
Araç
İbiza 1.4 Reference
Serkan ( @profescobar ) 'ın yaptığı güzel olmuş mesela bir tanede ben paylaşayım, birşeyler yapmayı denedim.

Mesela Türk Bayrağı yine sol göğüste ( kalbin üstünde ) durabilir ve bizim SCW Amblemi arka ense kısmına gri olan bölgeye yapılabilir yada resimde göründüğü gibi yapılabilir.
Bence bu örnek yakalardaki gri renk hariç güzel duruyor. Yakalarda ki gri renk çıkartılsa olur illa gri olacak diye bir şey olmamalı sonuçta SCW yazısında C harfi gri olacak... Özellikle bayrağın yukarı doğru duruşu gayet güzel olmuş...
Kırmızıyı sevmeyen arkadaşlar içinde yine aynı bu modelin siyahı yapılabilir ancak bu sefer de kolların iç kısmı kırmızı olur.

Üst Alt