Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW polar anket ve görüş lütfen

polar hakkında

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
beğendim ama eteklerdeki kımızıyı kaldırıp fermuar kenarlarına kırmızı şerit olsa nasıl olurdu aceba,,,

sadece organızasyonlarda kullanılıcaksa sponsor bencede daha profesyonellık katar ama dedıgıgım gbı kırmızı cok fazla kullanılmıs bıde ulvı abının verdıgı orneklerdekı montlar gbıde olabılır polar yerıne ve son olarak dusuncenız cok guzel tebrık ederım :eek:key:

Tasarım ve düşünce güzel yapanın emeğine sağlık..
Türk Bayrağı yuvarlak apolet, SCW arması "klasik leon çizgilerinde" ve Reklamsız bence Hoş Olur:eek:key:

dijital baskı olursa aynen bu mevcurt model scw yazısı üzerinde türk bayragı cıkartıla bilir
vbulletin4_logo.png

Bencede kırmızılar yoğun olmuş bir kaç model üretip anket açılması daha güzel olabilir.Sponsorlar kesinlikle olmasın bence..

arkadaşlar sizin fikirlerinize saygı duyuyor ve sponsorları ortadan kaldırıyoruz sadece türk bayrağı ve scw logo olarak karar verdik yönetim olarak.bunun haricinde eklemek istediğiniz bişey yarmıdır:eek:key:

Üzerinde Türk Bayrağı ve SCW Logosu olduktan sonra sıkıntı yok. Hee bide XL'ı varsa yemede yanında yat:D

arkadaşlar baskılı modeller bu tarz oluyor.Sadece fikir oluşması adına ekledim..kollarda gögüste omuzlarda apolet tarzı baskılarda mevcut..Sade olan giyelebilir bir model olur sanırım..

Ekli dosyayı görüntüle 8401Ekli dosyayı görüntüle 8402Ekli dosyayı görüntüle 8400Ekli dosyayı görüntüle 8399
ben mesela sağdan 2. olan mavi ferrari polarının kalıbını ve şeklini çok beğendim sizce nasıl:confused: tabi bunu kendi renklerimiz olan siyah gri ve kırmızı olarak yaptırırız

Tasarımı çok basit duruyor pek beğenmedim...Tasarım işinden anlayan kişiler var aramızda onlar daha iyi bir şeyler ortaya sunabilirler...Yapılacak poların sadece organizyonlarda değilde,normal zamanda da sabah spor yaparken,pikniğe giderken veya hafta sonu bir yere açık alana çay içmeye giderken v.s v.s giyilebilinir bişey olsa daha hoş olur...

Sponsor ismi olmasına karşıyım...Ben sponsor ismi,markası,adı yazan şeyleri eşantiyon olarak alır ve onun reklamını yaparım,dolayısıyla sponsor yazan şeye para verilmez zaten onun reklamını yapıyosun,yanlışmı düşünüyorum..?

Geri
Üst Alt