Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW polar anket ve görüş lütfen

polar hakkında

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
emrecim sponsor yazılarının hoş durmayacağı kanaatindeyim.SAdece scw logosu ve Türk bayrağı uygun bence..Model olarak iyi ama kırmızı siyah kombinasyonu yerine lacivert-acık mavi kombinasyonu yada lacivert beyaz kombinasyonu daha hoş durur kanaatindeyim...ücret belki daha fazla olur ama sponsor olayı benim kanaatim hoş olmayacağı...
kollarda seat sport ve scw nasıl olur :confused: yukardan asagıya

kollarda seat sport ve scw nasıl olur :confused: yukardan asagıya
Seat Sport değil de Tuğra, hani Türk Bayrağı ve SCW diye düşündük ya bence bunlar kollarda yukardan aşağıya doğru yapılabilir ( nakış mı olacak baskı mı olacak onu bilmiyorum ama nakış olursa biraz uzun sürer gibime geliyor )

Sponsor olayı olmazsa daha güzel olabilir. Reklam tabelası gibi gezmeyelim :D

Yarışlarda değiliz ki yanar döner gezinelim bende sponsor olayına karsıyım scw ve türk bayrağı tercihimdir ve birde mavi tonları :eek:key:

arkadaşlar bu polarları biz sonuçta genel olarak organisazyonlarda ve buluşmalarda giymek için hazırlıcaz.sponsorlarımızda olursa daha profosyonel bir hava katacağı için düşünmüştük.resmi bir site havası olacak diye düşündük.ama tabi karar yoğunluğa göre karar verilcek.ulvi kardeşim renk konusuna gelince bizim ana rennklerimiz siyah kırmızı ve gri olduğu için bu renkleri seçtik:confused:

arkadaşlar baskılı modeller bu tarz oluyor.Sadece fikir oluşması adına ekledim..kollarda gögüste omuzlarda apolet tarzı baskılarda mevcut..Sade olan giyelebilir bir model olur sanırım..

BMW-POLAR-MONT__63358173_0.jpgPOLAR-MONT-YAMAHA__31223819_0.jpg08b.jpgPOLAR-MONT-SUZUKI__31223829_0.jpg

Ekli dosyalar

• POLAR-MONT-SUZUKI__31223829_0.jpg
    POLAR-MONT-SUZUKI__31223829_0.jpg
    35.2 KB · Görüntüleme: 28
  • 08b.jpg
    08b.jpg
    16 KB · Görüntüleme: 37
  • BMW-POLAR-MONT__63358173_0.jpg
    BMW-POLAR-MONT__63358173_0.jpg
    44.1 KB · Görüntüleme: 28
  • POLAR-MONT-YAMAHA__31223819_0.jpg
    POLAR-MONT-YAMAHA__31223819_0.jpg
    65.9 KB · Görüntüleme: 27
arkadaşlar bu polarları biz sonuçta genel olarak organisazyonlarda ve buluşmalarda giymek için hazırlıcaz.sponsorlarımızda olursa daha profosyonel bir hava katacağı için düşünmüştük.resmi bir site havası olacak diye düşündük.ama tabi karar yoğunluğa göre karar verilcek.ulvi kardeşim renk konusuna gelince bizim ana rennklerimiz siyah kırmızı ve gri olduğu için bu renkleri seçtik:confused:

Emrecim bahsettiğin üzere çoklu renk kombinasyonu düz polar modellerinden ziyade pilot yaka kolej tipi mont modellerinde daha iyi durur diye biliyorum..Yok sen yanlış biliyosun dersen eyvalah derim emrem:D:D

Polar-Mont-modeli.jpg

Ekli dosyalar

• Polar-Mont-modeli.jpg
    Polar-Mont-modeli.jpg
    9.5 KB · Görüntüleme: 22
mont.jpg

Ekli dosyalar

• mont.jpg
    mont.jpg
    32.8 KB · Görüntüleme: 19
ayrıca türk bayrağınında öyle kare icinde basit durmasıda güzel değil daha estetik hale getirilmeli

Geri
Üst Alt