Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Pazar buluşma sohbetleri...

Bende gelirim valla ama anadolu yakası olursa iyi olur. fener ,kalamış ,şaşkın. yinede karşıda olabilir beşiktaş,taksim olsun arada bi sarıyer okudum gerek yok okadar:d harbi buluşalım gaza geldim:D

Orada balık tuttuğunu söleme bana Mesut...

Bu pazar oglen olursa bana uyar. mesela besiktas çok hoşuma gitti. Hele ki baltalimanı ve sarıyer lafları duydum ki valla mest oldum sonunda bana yakın biyerde buluşma olacak :D

Baltalimanında Oba güzeldir. Sarıyerde ise adam gibi pek yer yok bence ama hemen girişinde bi mekan var orası olabilir, rhino muydu neydi adı.

Ben geçende şeye geldim ama Çamlıcaya, nargile içmeye arakdaşlarla. Enteresan kadınlar vardı kapalı filan böyle habure masa değiştiriyolardı :D orası da olabilir. Yanlış anlaşılmasın otopark sorunu yoktu ve ferah biyerdi =)

balcoon olmasın o?

daha durun yahu kaç saat oldu konuyu açalı 3-5 kişilik bişi olmaz bence..

Geri
Üst Alt