Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Otomobilleri bi Modifiye Dergisinde Neden Yer Almasın..

YCO

Kayıtlı Üye
aramızdan 10 ya da 15 aracı seçip neden bi mod. dergisine çıkmıyoruz..
hem forum tanıtımı hem de araç sahiplerinin hoşuna gidicek bi uygulama olur..
tanıtım için çok daha önemli olur elbet. ??

heartofsilence gökhan arkadaşımıza msnden söyledim tanıdıklarım var diyordu.

amaç dergiye çıkmak ise istanbulda güzel bir toplantı yapın.güzel fotoğraflar çekin tuningtr ye ileteyim :)

iftar konusundaki resimleri bi gözden geçir istersen gökhan..can (kurtbil) ın çektiklerini...

o fotoğrafları gördüm :) fakat zamanında böyle bir konu açılmadığı için şimdi kasım sayısında iftar organizasyonuna ne derler bilmiyorum :)

Daha çok organizasyon yapıcaz resim bir sürü olur durun bakalım

bursayı bı yapalımda ondan sonra guzel yer olur trtunıng te falan

arkadaşlar bursada çok güzel pozlar çekin. onları gökhan arkadaşımız dergiye yönlendirsin.

Hadi hayırlısı bakalım iller aralarında toplanıp üyelerini artırsınlar ve toplanıp foto ceksinler ve siteye koysunlar güzel kareleri gönderebiliriz...

Güzel Fikir Yiğit. Dergilere konu olabilecek kalitede bir çok araç var, önümüzdeki ilk organizasyonda güzel fotolar çekilip yollanabilir. Bu arada jantları taktınmı?

Geri
Üst Alt