Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW nin yeni tişört leri hazır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yanlış anlamazsanız tek bir şey soracağım, neden Seat'ın eski logosu ile yaptınız? :)

10 numara 5 yıldız olmuş ama ellerinize sağlık :)

yanlış anlamazsanız tek bir şey soracağım, neden Seat'ın eski logosu ile yaptınız? :)

10 numara 5 yıldız olmuş ama ellerinize sağlık :)
Yanlış anlaşılacak bir şey yok kardeşim ne bileyim düşünemedik artık böyle kabul edeceksiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

@aykstc abi eline emeğine sağlık en saonunda bu işin de üstesinden kalkacaz...
mükemmel olmuş.. hamama istiyorum alıp dağıtmak için haberin olsun.
yada bedenlerden 1er numune getir benim için

Olmamış yaa çok tırt..Arkadaşlar sakın almayın çok kalitesiz hatta ilk yıkamada çeker solar ve nakışları atar.
Bana AYI Bedeni yaptırmadıysanız ayaklarınıza sıkarım(Hala polarım yok ülennn AYI bedeni)

Olmamış yaa çok tırt..Arkadaşlar sakın almayın çok kalitesiz hatta ilk yıkamada çeker solar ve nakışları atar.
Bana AYI Bedeni yaptırmadıysanız ayaklarınıza sıkarım(Hala polarım yok ülennn AYI bedeni)
Sen beğenmediysen hepsini yakarım abilerin abisi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cezmi baba yarın bi sürpriz yapta gel inşallah

Kedi'dir kedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt