Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw nin ilk exeosuna hayırlı olsun diyelim mi?

Hayırlı olsun Çağlar abi renk harikaymış

orjinal olarak 1.6 102 hp ama bızım alacagımız 115 olacak

gecen hafta bı bınme ımkanım oldu ılk ızlenımlerım gayet ıyıydı bakalım bu haftadan ıtıbaren daha net bı sekılde ortaya cıkar :)
Chiplencek mi yoksa fabrika çıkışlı mı 115 hp

Abi almışken TSI alsaymış bari cupradan sonra bunalıma girer insan :(

Abi almışken TSI alsaymış bari cupradan sonra bunalıma girer insan :(
Ülkemize sadece 2.0 TSI 200 HP modeli geliyor ve fiyatı 70.950 yaklaşık 2 tane 1.6 102 HP parası
Aslında 1.4 TSI 125 HP seçeneği olsa kaçırılmıcak araba doğuş otomotiv 1.4 TSI 125 HP modelini getirse Jetta diye birşey kalmaz diye düşünüyorum

daha önce daha ucuza daha büyük motorlu toledolar satıldı bu ülkede ama halen bora dedinmi millet bir durur toledo dedinmi dudak büker. o dedğin bu yüzden imkansız.

not: octavia dada var tsi ama halen satışları artmış değil.

daha önce daha ucuza daha büyük motorlu toledolar satıldı bu ülkede ama halen bora dedinmi millet bir durur toledo dedinmi dudak büker. o dedğin bu yüzden imkansız.

not: octavia dada var tsi ama halen satışları artmış değil.
Octavia'nın satışlarının artmamasının nedeni halkımızın hala Skoda'ya 10-15 yıl önceki Skoda gözüyle bakmasından kaynaklanıyor.15 Yıl önce hangi marka iyi otomobil yapabiliyordu ? Skoda 15 yıl önce Lada,Tata gibi bir markaydı ama derenin altından çok sular aktı geçti şuan Volkswagen ile arasındaki tek fark marka amblemi oldu

ömerim nedeni ben sna söyleyim. hani bir söz vardır halamında ... olsaydı amcam olurdu derler :)

kafana takma bunları o olsaydı böyle olrdu şu olrdu falan bunlar değmeyecek şeyler.

Allah kaza bela vermesin Çağlar'ım güle güle kullan.

Hayırlı olsun çaglarım heralde ilk ben duydum aldığını:D

Sen öyle zannet. :D Çağlar güle güle kullan kardeşim. Bu arada bazı yerlerde 200 bastım denince dalga geçilmişti aracı dün gece biraz zorladım (test aracını bursaya geldiğim) 200 ü rahatlıkla görecekti ama 180 i biraz geçe hanımın ve trafiğin engellemelerine takıldık :D Şunu söyleyeyim tama ağır araba, kalkışlarda bir çoğunuzun arabasından geç olacaktır belki ama araba da tık yok arkadaşlar . Yaşam alanında ki malzeme kalitesi ile Toledo nun ruhunu nihayet yakalamış durumdalar. Bizim test aracı neredeyse 10 bine gelmek üzere ve binenin hatti hesabı yok lakin hala hazırda ne bir ses sorunu var ne de herhangi bir problem çıkarmadı. Kullananların bir kısmı daha ehliyeti alalı 1 hafta olmuş insanlardı , hatta o kadar kötü muamele gördü ki araba direksiyonunu derin bir çizikle zedelediler. Buna karşın bu hafta sonuda iç yapıısı kullanım rahatlığı, hayat alanındaki ferahlık, koltukarının ergonomisi ile bizi hiç yormadan Bursaya götürdü ve getirdi. Bu arada konvoy harici bir iki ışıkta gazcı arkadaşa denk geldik o kadar da beni üzmedi onuda söyleyeyim :D

canım hayırlısı olsun..yoğun baskılarım vardı cupra nın satılması yönünde ..sonunda kullanabileceğim bir araç olduğu için sevinçliyim..kendim de kullanacağım için artık exeonun başına gelebileceklerden dolayı sigortasını bile kendi ellerimle yapıcam..acemiliği atmak için biraz ağır bir araç ama cupra kadar korkutmuyo en azından..umarım kazası belası az dediğiniz gibi hayırlı olur..özellikle de çağlar değilde direksiyonda beni görenler ilk 2/3 ay yol değiştirsin ..tavsiyemdir:)

Geri
Üst Alt