Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW nin Bana Katmış Olduğu Değer

Ağzına yüreğine saglik kardeşim bizim göstermek istedigimizde tamda buydu..samimi içten dürüst olabiliyorsak herkese ve en önemlisi memfaatsiz sadece dostluk icin bir çatı altindaysak, bütün duygu ve düşüncelerimizi forum face instagram ve bulusmalarda yani sahada bunu gören takip eden insanlara yansitabiliyorsak ne mutlu bize..SCW HERYERDE!!!!!

VAROL SCW!!!

Burda Bitmez..

@ardaoztekin Ardacım
Duygulanmadım, gözlerim dolmadı desem yeridir.
Bu aileye sadece site üzerinden kayıt olup kalmak istemedim. 3 buluşmayı heveslenip kaçırınca hanıma 4. buluşma için gelyorsan arabanın yanında bekle yoksa evde bekle dedim. ve inan o kaçırdığım 3 aile ortamına hala iç geçiriyorum.
Yapılan her organizasyonda kalbim öyle bir çarpıyor ki nefes alışım değişiyor.
Böyle duyguları hissedenler ile beraber bu aile büyüyor.

Iyiki varsiniz ve iyiki boyle bir ailenin bir parcasiyim.araniza daha yeni katildim ama insanlarin samimiyeti ictenligi ve birbirlerine yardim ettigini gordum ve bir sorun oldugunda herkes elinden geldigince yardim etmeye bilgi paylasmaya calisiyor.aranizda bulunmak benim icin buyuk bir onurdur.

Geri
Üst Alt