Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ne marka lastik kullanıyor?Lastikleri hakkındaki yorumlar?

michelin energy saver var üstünde 3 yıl olmuş takılalı alığımda vardı kışa değişecek hiç sorun yaşamadım hala da iyi

Michelin Energy ben daha önce başka arabamda kullanmıştım, ıslak görmesin hemen dansa başlıyordu.

Energy saver ve goodyear efficient grip'in sıkıntısı ıslak zemin zaten. Bende 2006 lot numaralı orijinal firestone firehawk Fuelsaver 700 bişi bişi modeli var hala, 60.000 km'de hala dişleri ne psikopat çıktı anlamadım ama jantsız lastiği birine atsan kolunu bacağını kırar öyle sertleşti :) Havalar ısındı diye bu aralar keyfi yerinde yine ama ıslak zeminde nerdeyse kuru halinden bile başarılı diycem o kadar. Zamanı geldi, Nokian H serisini gözüme kestirdim 170'e bırakıyorlar..

hala ustunde brıgston turanza mevcut ama artık pek bırsey kalmadı araba 30000 km ye gelıyo neredeyse jant alırken degıstırıcem ıns yeni lastıklerım de muhtemelen pırellı p zero olucak

Nokian H nerede var 170 e 205 55 16 mı?

Yok 195 55 15. Ama eminim senin ebatın da o fiyatlardadır bizimki boyutuna göre ekstra pahalı çünkü. Yer olarak da capitolden nautiluse giderken solda BP nin olduğu köşede kocaman continental tabelası olan yer.

Geri
Üst Alt