Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ne marka lastik kullanıyor?Lastikleri hakkındaki yorumlar?

Michelin PS3 var , herşeyinden memnunum ancak , yağmurda fren mesafesi bariz artıyor.

Aslında benim için önemli olan ıslak zemin,kontrol daima bende olmalı...

İbizamda şu an lassa impetus var ama memnun değilim çok sert, birazda ömrünü tamamlıyor sanırım ondan belkide bu kadar serttir.. Yakın bir zamanda lastikleri yenileyeceğim inşallah tercihim Nokian H serisi olacak.. Çok araştırdım sonunda Nokian da karar kıldım..

Aracım şuan 13bin km de ve üzerinde gelen bridgeston turanza er300 var. Kullandığım en iyi lastiklerden biri diyebilirim biraz sert ama özellikle ıslak zemindeki performansı çok iyi bayrampaşada yağmurlu havada tanımadığım bir viraja oldukça hızlı dalınca accayip tırsmıştım giriyorum bariyere diye birden keskinleşti yol ama kıçı başı milim bile oynamadan döndüm. Çoğu lastik testinde de birinci sırada zaten kendisi.

aracımın üzerinde fabrika lastiği olan bridgestone turanza ispanya malı 91v yük serili lastik var.hiç memnun değilim bu zamana kadar kullandığım araçlarda gördüğüm en berbat lastik.en ufak harekette kuru zeminde patinaj ve kayma yapıyor.yüksek hızda esp olmasına karşın savuruyor.sert olmasına rağmen beş para etmez ıslak zeminde belki biraz iyi ama kar görmedim karda mercedesten fazla kayma yapar bu adi lastik.... bence lassa nın en kötüsü bile bu lastikten iyi...en kısa zamanda anti fransız olmama rağmen michelin energy serisine geçeceğim kullandığım lastiklerde en iyi performans michelinin bu energy serisi muazzam......

su an brıdgestone potenza s-001 kullanıyorum.Bıraz arastırırsan sıkayetcı olan kımse olmadıgını gorebılırsın.Islak zemınde dort ceker keyfı yasıyorsun.Testlerde zaten ust sıralarda

Üzerinde ki Dunloplar var. Tam bir kalas. Diğer araçta da Continental PremiumContact 2 var. Orta şeker.

Geri
Üst Alt