SCW ne marka lastik kullanıyor?Lastikleri hakkındaki yorumlar? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

SCW ne marka lastik kullanıyor?Lastikleri hakkındaki yorumlar?

mgencay

Kayıtlı Üye
Kullandığınız lastik markası nedir?Ne derece memnunsunuz yada değilsiniz?

- 48 -

Kayıtlı Üye
ben adını bile söyleyemiyorum..istanbula gelince kısmetse değiştireceğim
silverstone mu ne

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
ben adını bile söyleyemiyorum..istanbula gelince kısmetse değiştireceğim
silverstone mu ne
varol abi orjinal firestone firehawkmı var arabanda o arabaya gidecek en güzel lastik kumho ecsta sp sport.

konunun cevabına gelince de benim altea XL de dunlop sportresponse var. ben oldukça memnunum. yağmurda kesinlikle kaymıyor harika bir lastik. yoldaki yağmur kanallarından normal düz asfaltta gidiyormuş gibi geçiyorsun. karda buzda kolay kolay kaymıyor. sıcak havalarda çok güzel yumuşuyor ve asfalta harika tutunuyor. yanakları oldukça dayanıklı darbelerde zarar görmüyor jantların zedelenmesni önlüyor.

bundan önce leonumda michelin energy lastikleri takılıydı 70.000km kullandım ama çok aham şaham birlastik değildi. onları çıkardıktan sonra kumho ectsa sp sport taktım pamuk gibi bi lastikti. oldukça memnun kaldım. herkese de şiddetle tavsiye ederim. fiyatları 205.55.16 ebatta olanın tanesi 140tl ve oldukça dayanıklı. darbelerde zarar görmüyro. yanak balon yapmıyor yada yarılmıyor.

setnogrom

Kayıtlı Üye
Sanki bu konudan bir tane daha vardı.
Ben Dunlop sp sport lm 703- 205/40/17 kullanıyorum performansından ve jantı korumasından dolayı çok memnunum.

xx

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
kumho ama hiç memnun değilim ilk 10bin km çok iyiydi sonra sertleşti