Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ne marka lastik kullanıyor?Lastikleri hakkındaki yorumlar?

mgencay

Kayıtlı Üye
Kullandığınız lastik markası nedir?Ne derece memnunsunuz yada değilsiniz?

aracın üzerinde Pirelli P6000 var bence rezalet :(

ben adını bile söyleyemiyorum..istanbula gelince kısmetse değiştireceğim
silverstone mu ne

ben adını bile söyleyemiyorum..istanbula gelince kısmetse değiştireceğim
silverstone mu ne

varol abi orjinal firestone firehawkmı var arabanda o arabaya gidecek en güzel lastik kumho ecsta sp sport.

konunun cevabına gelince de benim altea XL de dunlop sportresponse var. ben oldukça memnunum. yağmurda kesinlikle kaymıyor harika bir lastik. yoldaki yağmur kanallarından normal düz asfaltta gidiyormuş gibi geçiyorsun. karda buzda kolay kolay kaymıyor. sıcak havalarda çok güzel yumuşuyor ve asfalta harika tutunuyor. yanakları oldukça dayanıklı darbelerde zarar görmüyor jantların zedelenmesni önlüyor.

bundan önce leonumda michelin energy lastikleri takılıydı 70.000km kullandım ama çok aham şaham birlastik değildi. onları çıkardıktan sonra kumho ectsa sp sport taktım pamuk gibi bi lastikti. oldukça memnun kaldım. herkese de şiddetle tavsiye ederim. fiyatları 205.55.16 ebatta olanın tanesi 140tl ve oldukça dayanıklı. darbelerde zarar görmüyro. yanak balon yapmıyor yada yarılmıyor.

şu an nexen var ama bakalım

Sanki bu konudan bir tane daha vardı.
Ben Dunlop sp sport lm 703- 205/40/17 kullanıyorum performansından ve jantı korumasından dolayı çok memnunum.

xx

kumho ama hiç memnun değilim ilk 10bin km çok iyiydi sonra sertleşti

Geri
Üst Alt