SCW ne kadar seviyooo | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

SCW ne kadar seviyooo

kfy

Administrator
seviyormusun?seviyorsan ne kadar seviyorsun? onun için ne yapabilirsin?en önemlisi değermi?

seviyorsan karşılığını beklermisin?

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Biraz daha açabilir misin Cezmi abi ? Neyi seviyor muyum kimi seviyor muyum ? :D Bu saat itibarı ile biraz zor idrak ediyorda benim kafa :D

PATRON

Administrator
- sevmemekle sevmek arasinda biryerdeyim
- kaybetmeye korkacak kadar seviyorum
- 1.derece konular haric yapamayacagim hicbirsey yoktur benim degerim sevgimden buyuktur babacim.
- zaman gosterecek sanirim
- karsiligini elbette beklerim ama sabirla ve zamanla

Umut Girit

Kayıtlı Üye
Seviyorum, çooooookkk seviyorum, onun için elimden gelen herşeyi yaparım ki yapıyorum vee tabikide değer

karapale

Kayıtlı Üye
bu sevgiyi şöyle tarif ediyim,,evde fazla nete giremediğim için iş yerine çalışmayı göze alarak scw ye giriyorum...akşam yatmadan önce tüm mesajlara bakıyor,,sabah yüzümü yıkamadan da sitede ne olmuş bitmiş kontrol ediyorum...çarşamba günlerini iple çekip salı gününden çarşambaya sarkmaması için tüm işlerimi bitiriyorum daha çok görüşelim diye.. ve şuanda yusuf kardesimin bozulan harddiskiyle ugrasıyorum işim yokmuş gibi.. seat arabam olmasada bildiklerimi aktarmaya çalışıyorum karşılık beklemeden..

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Bu sorumu abi, şüphe eden var mı veya sen ediyor musun ? :) sormadığını farzediyorum :D

Üst Alt