Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

SCW mobil uygulama

Konu, 'Sohbet' kısmında cckoc tarafından paylaşıldı.

1. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır açmayı düşündüğüm bir konuydu. Ben forumu cep telefonumda düzgün bir şekilde görüntüleyemediğim için akşamlar evden takip ediyorum. Fakat gün içerisinde derste filan canım sıkıldığında şöyle bir dolanıp neler olup bittiğini görmek istiyorum ve tahmin ediyorum ki bir çoğumuz da böyle yapmak istiyodur. Bu amaçla, forumumuzun mobile versiyonunu oluşturmak mümkün müdür acaba? Bu arada ben Blackberry kullanıyorum sorun bendeyse kusura bakmayın.

Teşekkürler

2. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    bır daha denıyeyım ama yanlıs hatırlamıyorsam ıphone ıle gırılıyor du sıteye

3. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    siteye giriliyor ama mesela iphonun ekranı uzun daha rahat kullanılıyordur. Benimkinde sağda iki tane çubuk çıkıyor ve her ikisinden yukarı aşağı yapmak bayağı bir can sıkıcı oluyor. Tabi benimkisi bir fikir..

4. kaya5789

kaya5789 SCW Üyesi

1.882
    9
    38
    evet ben de natanın telefonundan girerken çok zorluk çekiyorum yetkililerin dikkatine =)

5. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.588
    113
    valla bende nokia N79 var ekranı küçük ama opera mobile yüklü bende onla forumu takip etmek pek zor olmuyor tabi pc deki gibi de kolay olmuyor:))

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Natan'ım o çubuklar için bi çözüm vardır belki.. :)

7. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    bayağı bir altyapı gerek sanırım ona

8. PATRON

PATRON
    Administrator

10.659
    2.359
    113
    ben iphoneden bağlanıyorum sorunsuz. Projeler arasında mobil site var biraz zaman lazım arkadaşlar %100 yapı değişikliğine gideceğiz yakında.

9. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    ben sitemize cok rahat giriyorum sıkıntısız htc touch2 ile

10. Mircan

Mircan SCW Üyesi

524
    6
    18
    Bi İphone kullanıcısı olarak faydalı olacagını düşünüyorum. Bu arada Bildigim kadaryla iyi bi altyapı veya köklü bi degişime gerek yok

Sayfayı Paylaş