Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

SCW Logo tasarımı..

Konu, 'Duyurular' kısmında Lejyoner tarafından paylaşıldı.

1. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Arkadaşlar SCW için logo tasarımı yapacak gönüllü arkadaşlara ihtiyacımız var,SCW harfleri üzerinden özgün,siyasi,din-ırk ayrımı temaları olmayan otomobil forumu olduğumuzu ilk bakışta anlatan güzel bir logoya ihtiyacımız var,logo tasarımı yapacak arkadaşlarımız tasarımlarını bu sayfadan gönderirlerse çok iyi olur,şimdiden teşekkürler..

Bunu beğendi. 5 kişi bunu beğendi.
  2. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Gökhancığım mevcut logomuz da güzeldi. Bir sıkıntı mı var yoksa ileriye dönük başka bir fikir mi var? En azından bunu öğrenebilirsem belki ben de boş zamanlarımda; bu nedenleri göz önüne alarak farklı bir çalışma yapabilirim.

3. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Teşekkürler kardeşim,mevcut logomuz aslında tam bir logo değil,biz biraz daha özgün bir logo ollmasını istiyoruz,emeğin için şimdiden minnettarız..

4. hiSertkaya53

hiSertkaya53 SCW Üyesi

249
    89
    28
    görsellik önemli oldugu gibi arada değişiklikte önemli ve güzeldir :)

5. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    biz adana ekibi olarak çalışıyoruz ama hala net bir şekil verebilmiş değiliz. bakalım burdanda paylaşırız gelişmeleri, scw adana başlığında gelişmeler var özgün birşey olacak inşaallah en sonunda. bu arada paylaşan arkadaşlar olursa baskı makinamız var baskıda nasıl olduğunu yapar bakarız.
    böyle başladık şimdi scw harfleriyle boğayı oluşturmaya çalışıyorum bakalım başarabilirsem fena olmaz gibi.

Bunu beğendi. 6 kişi bunu beğendi.
  6. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    şuanki logo arka camda çok güzel duruyor...yenisi nasıl olacak bakalım

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  7. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    Azıcık çalıştım sadece paintle bu çıktı fikirleri alalım beyleeer....

Bunu beğendi. 4 kişi bunu beğendi.
  8. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Paint le bunu yapan Corelle neler yapmaz On numara :eek:key: Yalnız SCW Harf tipi bizimkine biraz daha yakın olsa daha güzel olacağa benzer

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  9. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    orijinalini de yazarız hocam sorun yok, program yok şu an pc de sadece paint var yeni format yedide cengaver. bu arada fr logoların hala duruyor buluşmada burak kardeşime veririm artık o iletir sana.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  10. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Eywallah üstadım :eek:key:

Sayfayı Paylaş