Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

SCW LFS Serveri Açıldı. :)

Konu, 'Online Oyun' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

1. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Online Oyun olan LFS Çoklu kişi olarakta oynanıyor ,online olmadanda oynanıyor. Bu Oyun Online yarış oyunudur serverler açılıp bir araya gelinilebilir arkadaşınızla beraber oynayabilirsiniz drift,drag,yarış yapılabilir. Bende server açmayı öğrendim çoğu kişi sunucu açmak yerine serverlere katılmakta. Bende server açmayı öğrendim ismini SCWSeatClub Drift Pist yaptım server cuma günü açıldı :) . Yönetici arkadaşlarımda var sunucuda isim değiştirmemi istiyorlar asla diyorum her yerde SCW . LFS Oynayanlar varsa gelsin servere. :)

Adsız.jpg sss.jpg wqeee.jpg
    lfs.jpg

Bunu beğendi. Lejyoner bunu beğendi.
  2. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Serverimizden Kareler.

Adsız.jpg sss.jpg Adsız2.jpg Adsız33.jpg

3. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Güncel... Oyuna bağlanmak istiyenler varsa bana bildirsin kurumunu anlatırım cok basittir.

4. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Ben biliyorum oynarım diyen varsa serveri aktif edebilirim hem CS hemde LFS oynarız lfs güzel oyundur oyunda ,birbirinizle yarışabilir,birbirinize çarpabilir arabalarınız gerçekteki gibi ezilir tampon filan dağılıyor,iç görünüm var,farları açabilirsiniz,sinyal verebilirsiniz,drift yapabilirsiniz,drag yapabilirsiniz,rolling yapabilirsiniz,Formula 1 araçları kullanabilirsiniz istiyen olursa daha detaylı ve nasıl oynandığı hakkında bir video yapabilirim beğendim oynarım diyen olursa kısa bir süre içinde aktifleştirir nasıl oynandığını tanıtım videosunu çeker sizlere sunarım.

Sayfayı Paylaş