Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kurtlar Vadisi Sohbetleri :)

• Konbuyu başlatan HaKo
  • Başlangıç tarihi
Ben daha izlemiyorum, benim gibi fanatiğide soğuttular ya diziden helal olsun. İyice saçmalamaya başlamışlar, o adamın her yerden kamerayla milleti izlemesi, o minibüsten atlama sahneleri falan resmen komedi dizisine döndü

minibüs kısmına katılıyorum hakanım ama rambo öyle yerlerden çıkıyordu ki:):):)bide hakanım bizim güvenlik kameraları akıllı ev sistemleri üzerine şirketimiz var bu izleme işi mümkün...şu an taktığımız bütün güvenlik kameralarını herhangibir bilgisayardan izleyebiliriz eğer istersek şifresini gir izle!!! diyeceksin ki bu nereden izliyor diyeyimmi bence mobeselere girip izliyordurlar eğer günlük hayatta bizi böyle izleyen birileri varsa...eğer yan komşumuzun internet şifresini kırabiliyorsak mobese sisteminin de kırılmış belkide direk verilmiş olması olası...

Gökhan pc den izlemek istersek kameranın bağlı bulundupu modemin ip adresi sabit olacak değilmi?

kurtlar vadisi hayranları buraya :)

kurtlar vadisi hayranları buraya
gecen bölümü nasıl buldunuz arkadaşlar?

fena bir giriş olmadı gene daha heyecanlı sahneler bekliyoruz

vadiye olan sıcaklıgımı kaybettım ben ya

Geri
Üst Alt