Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kurtlar Vadisi Sohbetleri :)

• Konbuyu başlatan HaKo
  • Başlangıç tarihi
canım ben zaten seyredenleri değil hanım gibi dizileri yaşarmış gibi seyredenleri eleştiriyorum. Birde konu dağılmadan fikrimi söyleyeyim son olarak bunlar için tv dizilerinde senaryolara ihtiyacımız yok ki okuyabildiğimiz ve okuduklarımızı kavrayabildiğimiz sürece bunlar zaten ayan beyan ortada olan gerçekler. Kaldı ki biz yine üşengeç davranıyoruz ve burada hazır senaryolanmışı var diyor ve geçiyoruz :)

abi bu dediklerinde doğru ama biz hep birilerinin bunları bize anlatmasını isteyen bir milletiz...bide bu dizyi izledimmi umutlanıyorum hele stara geçti şimdi iyi yüklenecekler olanlara...

Kinayeyi aldım Serhat ama konu ile uzaktan alakası olmayan bir kavram la ilinti yapmışsın canım benim...

Abi Kurtlar Vadisinden insanları uzaklaştırmak lazım dizinin özeti başladığı an alışveriş merkezinden el ayak çekiliyo sanki derbi maç varmış gibi milleti başka şeylere yönlendirmek lazım...

mert abi kaybın çok büyük

lanet olsun içimdeki scw sevgisine:D

İzlemesem aramıyorum ama Müşterilere açıyoruz dükkanda bende takılıp kalıyorum....

Ya yine sırf sizin için izlemeyi deneyeceğim :D Ne zaman yayınlanıyor bu ?

Geri
Üst Alt