Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kurtlar Vadisi Sohbetleri :)

• Konbuyu başlatan HaKo
  • Başlangıç tarihi
çok şey kaybediyosun diyosun.. :)
yok be abi kalsın iyiym böyle..

güzel bi bölümdü ama gene lüzumsuz yerde bitti o yarmanın minibüsün arkasından bakışı uyuz bi herif ya...

vallaha ne diyem size yav!!!

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:42 ----------

abi izle bence yeni sezona show tv deki gibi korkak girmediler çok şeyler değişecek...

Yok be ya hanımı eleştiriyorum bu bana göre manasız şeylere kendini kaptırıyor diye . Bir kere seyredeyim dedim çok methetti şirketteki çocuklar diye 15 dakikadan sonra karnıma ağrılar girdi :) Bu filmin başrolünde oynayan adamlar gerçek bir silah hiç tutmamışlar belli. Gökhan senin daha iyi bilmen lazım :D

Yok be ya hanımı eleştiriyorum bu bana göre manasız şeylere kendini kaptırıyor diye . Bir kere seyredeyim dedim çok methetti şirketteki çocuklar diye 15 dakikadan sonra karnıma ağrılar girdi :) Bu filmin başrolünde oynayan adamlar gerçek bir silah hiç tutmamışlar belli. Gökhan senin daha iyi bilmen lazım :D

Abi haklısın CS daha mantıklı orda en azından ne olacağı belli olmuyo ;) kurtlar vadisi izlemeyin CS ye gelin kampanyası başlatalım....

Abi haklısın CS daha mantıklı orda en azından ne olacağı belli olmuyo ;) kurtlar vadisi izlemeyin CS ye gelin kampanyası başlatalım....

Kinayeyi aldım Serhat ama konu ile uzaktan alakası olmayan bir kavram la ilinti yapmışsın canım benim...

yok be ya hanımı eleştiriyorum bu bana göre manasız şeylere kendini kaptırıyor diye . Bir kere seyredeyim dedim çok methetti şirketteki çocuklar diye 15 dakikadan sonra karnıma ağrılar girdi :) bu filmin başrolünde oynayan adamlar gerçek bir silah hiç tutmamışlar belli. Gökhan senin daha iyi bilmen lazım :d

abi kesinlikle sahneler basit ama olayın konusu çok güzel heleki milli düşüncelerimizin duygularımızın bittiği bu günlerde bence bu dizi de bizim duygularımız gibi can çekişiyor enazından varmısın yokmusundan yüzbinkat iyi...bir karadenizli olarak o silah tutuşlara da razıyım..yeterki bu tip ama kaliteli diziler çoğalsın...ama hemen yayından kaldırırlar az cesur sahnelendimi kurtlar vadisi terörden biliyoruz...

abi kesinlikle sahneler basit ama olayın konusu çok güzel heleki milli düşüncelerimizin duygularımızın bittiği bu günlerde bence bu dizi de bizim duygularımız gibi can çekişiyor enazından varmısın yokmusundan yüzbinkat iyi...bir karadenizli olarak o silah tutuşlara da razıyım..yeterki bu tip ama kaliteli diziler çoğalsın...ama hemen yayından kaldırırlar az cesur sahnelendimi kurtlar vadisi terörden biliyoruz...

Canım ben zaten seyredenleri değil hanım gibi dizileri yaşarmış gibi seyredenleri eleştiriyorum. Birde konu dağılmadan fikrimi söyleyeyim son olarak bunlar için tv dizilerinde senaryolara ihtiyacımız yok ki okuyabildiğimiz ve okuduklarımızı kavrayabildiğimiz sürece bunlar zaten ayan beyan ortada olan gerçekler. Kaldı ki biz yine üşengeç davranıyoruz ve burada hazır senaryolanmışı var diyor ve geçiyoruz :)

Geri
Üst Alt