Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kocaeli, Gebze ve Sakarya Organizasyonları

Yok artık. Kıvanç bir şey var mı yengenin ayağında ? Serhat ??? :D

Abi yok valla bişey dün geceye kadar kaç defa aradım artı şakalaşma falan yoktu apaçilik yapmıyodum yani duruyoduk arkadaşım girsin diye arabayı hafif öne alıyım dedim yenge ordaydı çok yüksek bi yerdi benim için altını vurmuyum diye yavaş yavaş girerken ezmişim ben bile fark etmedim ama çok üzüldüm ya yengemi çok severim içim gitti orda eridim yani herkes gülüyodu ben aptal gibi oldum ilk önce şaka yapıyolar sandım falan yani......:confused: yok ama harbiden ezmişim :( adım çıktı moku yedik artık dillerinden düşmem :)

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:40 ----------

inşallah Bilalim bekleriz her zaman toplanın bi ara gelin :)

Abla güzeldi herşey teşekkürler.

Filiz ablada sordu sende sordun abi söyleyeyim ama serhat bei uçurur :D

Mekandan çıkarken kıvancın eşinin ayağının üzerinden geçti amatör sürücü serhat işte ne olacak :D:D şakalaşıyorduk arabayla farkına varmadan ezdi :D birşey olmadı şükür, yani en son öyleydi ama dilimize düştü serhat şimdi :D:D

kıvancı görseydiniz direk bana abi silahım nerde diyo hahahaah :D kan çıkacaktı az kalsın serhata dedim kanka gel yamacıma bu gece bizde kal operasyon yapmasın sana kıvanç diye :D ama tabiki hepimiz espirisindeydik işin... :) bu arada kıvanç yavrum inşallah eve gittikten sonra birşeyi çıkmamıştır ?

yok abi bişey olsa bırakırmıyım gidene kadar bin defa aradım artı beceriksiz şöför olayını kınıyorum gelde direksiyonunu görelim seninde Patron öyle Hyundai ile olmaz yalnız tipim değil :D

Geçmiş olsun, önemli bişey olmadığına sevindim.

öncelikle katılan herkeze tesekkür ederim..çok güzel bir geceydi..serbayın bilmem kaç milyara aldığı fotograf makinasının çektiği resimleri görüyorsunuz.. at onu çöpe düzgün bir makina al :D bizim hanımın bişeyi yok tdi motor hafif kaldı anlayacağınız :D serhatın surat ifadesini unutamam ama ağlayacaktı çocuk :D

hahah sen yokken benlede konuşurken öyle duruyordu abicim ya resmen ağlıcaktı adam :D çok fazlamı üstüne gittik yahu :D

hahah sen yokken benlede konuşurken öyle duruyordu abicim ya resmen ağlıcaktı adam :D çok fazlamı üstüne gittik yahu :D

biraz daha abartırsanız bu Kıvançla Serbay ı dudak dudağa yakaladım diye yazıcam buraya o kadar değil ağlamadık ama çok üzüldüm bu bi gerçek...... Serbay o foto makinasını bi daha getirirsen kırarım haberin olsun bilmem ne kadara aldığın üstün performanslı makinanın bi tane düzgün foto çektiğini görmedik :mad: yok ayarları bozuk! yok tripot yok! yok pili bitti ama daha yeni doldurmuştum! abicim sen onu çin işi taklit aldın bizi kekliyon :D Bu arada benim ehliyeti nerden aldığımı bir ara sana söylerim hatta gösteririm ;) :D

kanka vallahi eve geldiim 8 tane pil doldurdum 800 fotoğraf çekebiliriz artık :D tripoduda koydum... Söz İzmit'de buluşacağız bir dahaki buluşmada en güzel yerde ayrıca çekeceğiz fotoğrafları... ;)

Gelince yanına gösterirsin artık ehliyeti nerden aldığını :D

biraz daha abartırsanız bu Kıvançla Serbay ı dudak dudağa yakaladım diye yazıcam buraya o kadar değil ağlamadık ama çok üzüldüm bu bi gerçek...... Serbay o foto makinasını bi daha getirirsen kırarım haberin olsun bilmem ne kadara aldığın üstün performanslı makinanın bi tane düzgün foto çektiğini görmedik :mad: yok ayarları bozuk! yok tripot yok! yok pili bitti ama daha yeni doldurmuştum! abicim sen onu çin işi taklit aldın bizi kekliyon :D Bu arada benim ehliyeti nerden aldığımı bir ara sana söylerim hatta gösteririm ;) :D

Tamam ya bi dahakine bende boş arabayla gelmem işi garantiye alırız :)

Geri
Üst Alt