Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kocaeli, Gebze ve Sakarya Organizasyonları

PATRON

Administrator
======================================================

NOT : BU YAZI HER BULUŞMADA GÜNCELLENECEKTİR KONULARDAN BAĞIMSIZ OLARAK. HER HAFTA SAAT KAÇTA VE NERDE BULUŞACAĞIZ BU PARAGRAFTAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

09-12-2009 KOCAELİ SEKA PARKDAKİ MARİNA CAFEDE BULUŞABİLİRİZ YADA DİREK MEKANA GEÇEBİLİRİZ GELECEK OLANLAR TELEFONLA İRTİBATLAŞALIM DURUMA GÖRE.
CEP TEL : 0544 908 88 33
==============================================================

Arkadaşlar bugün izmit sahil kenarındaki barda buluşmamız çok güzeldi, çok keyif aldık. Kalabalıktık ayrıca 25 kişiye yakındık :D Bir kaç resim koyuyorum bundan sonra bu konu sabittir buradan tüm buluşmaları ayarlayabilir,yorumlayabilir, resimleri paylaşabiliriz.

img2570.jpg

snc00001w.jpg

snc00002g.jpg

snc00004j.jpg

snc00005.jpg

snc00006n.jpg

snc00007y.jpg

snc00009.jpg

snc00010l.jpg

---------- Post added at 00:34 ---------- Previous post was at 00:33 ----------

resimlerde görüldüğü gibi 6-7 masa sadece bize aitti herşey güzeldi, Serhat'ın faciası ise paha biçilemez ahahahah :D :D :D

kardeşim benimmm biliyoruz biz sen bakma bize :)

allah muhabbetınızı artırsın :)
cok guzel goruntuler

allah muhabbetinizi arttırsın. birde resimdekiler kimdir nickleri nedir bilsek tanımış olurduk

teğet geçtim nerdeyse, dün 4 saat kadar Derince'deydim ama ardından 1 saat sonraki ansızın karar verilen Maslak toplantısı malesef bölgeden ayrılmama neden oldu.

Geri
Üst Alt