Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw Kayseri Tanıtım Videosu

Yalnız Enişteniz Olarak yazın Geldiğimde Videoda ne gördüysem isterim arkadaş [MENTION=4557]YEKTA[/MENTION] abi bile nasiplenmiş.. Eşeğiniz Yoksa Eniştenizdemi Yok Gardaş:D (şaka Bi yana Allah Dostluğunuzu Muhabbetinizi Artırsın imrenerek izledim inşallah Adana, Antep ve Aksaraydan da böyle kareler Görürüz) :eek:key:

Yalnız Enişteniz Olarak yazın Geldiğimde Videoda ne gördüysem isterim arkadaş @YEKTA abi bile nasiplenmiş.. Eşeğiniz Yoksa Eniştenizdemi Yok Gardaş:D (şaka Bi yana Allah Dostluğunuzu Muhabbetinizi Artırsın imrenerek izledim inşallah Adana, Antep ve Aksaraydan da böyle kareler Görürüz) :eek:key:
puhahapuhahapuhahapuhahahe ögle bi laf vardı demiiii yok eniştemizin gönlünü hoş etmeden bırakmayız inşş:D amin inşş scw güzel dostlukların temelini attı ve atmaya devam edecek inş :eek:key:

abi bune yaa tmm anladık Kayseri'lisiniz sucuklar pastırmalar ucuşuyorr :eek: yaza gelecem aranıza nasip olursa Aksaray'dan :eek:key: hem tavuğunuzdan hem sucuğunuzun tadına bakmaya.. Çok hoşuma gitti çook :eek:
tabii kardeşim sen buraya gelecen biz oraya etli ekmek yemeye gelecezz
:D o kadar cokki yapılacak organızasyonlarr :eek:

Geri
Üst Alt