Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw kayseri reis ve ekibi hız kesmiyor

mahçup etmeyecem sizleri, referanduma götürmeyecem, tek bi yere gidecez oda buluşmalar olacak :D:D:D
biliyordumm :D kayseriden en az 4 vekil cıkarırsın :cool:sen genelde benzinlik buluşması na cagırıyon ama oda iyi kola içme yerine depoları doldurursakk :DDpuhaha

Allah muhabbetiniz artırsın arkadaşlar bu fotoğrafları gördükçe buluşmalara katılamadığım için üzülüyorum
bir dahaki sefere inş.

Allah muhabbetiniz artırsın arkadaşlar bu fotoğrafları gördükçe buluşmalara katılamadığım için üzülüyorum
bir dahaki sefere inş.

her daim bekleriz yeni tanışacağımız arkadaşlar lütfen çekinmesinler her zaman yapılan bir şey değil buluşma olduğu gün 2-3 saat kendine ayırsın eminim ki dostluk ve arkadaşlık çerçevesinde yaşanan ortamdan büyük haz alacaksınız her zaman bekleriz. biz burdayız kayseri nerde,,,,,,,

bir dahaki sefere inş.

hem biz hem cordyler tanışırdı iyi olurdu yani :)
bir buluşmada 2 cordy hiçte fena durmaz hani:eek:key:

her zaman buluşmalarımıza sizi ve katılmak istiyen bütün dostları bekleriz,,,

Geri
Üst Alt