Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw kayseri kiranardi şelale park çikartmasi

Kardeşim bendim o sabah piknik die 9da çıktık akşam 11de evdeydim puhaha Bende kumarlı parkının orda oturuyorum beyazşehirde marketlere gelmiştik o zaman görmüşsündür.
Makas veya Yan falan atan olursa bilki ya benimdir ya da Scwdeki Uğur puhahapuhahapuhaha

Zaten orda baktım yanımdan geçti yan taraflar tüm scw etiketi yanımda geçişiyle arayı açması bir oldu makaslarla gidiyordun abi aracında aklım da tek kalanı jantlarıydı sorsam sorsam bu arabayı jantlarıyla sorarım anca dedim bende bende arabanın başında bekliyordum orda köşede

Zaten orda baktım yanımdan geçti yan taraflar tüm scw etiketi yanımda geçişiyle arayı açması bir oldu makaslarla gidiyordun abi aracında aklım da tek kalanı jantlarıydı sorsam sorsam bu arabayı jantlarıyla sorarım anca dedim bende bende arabanın başında bekliyordum orda köşede

inşallah bi dahkina beklıyoruz kesin

inşallah bundan sonra demokraside çareler tükenmeyecek ve çareler bana yarayacak buluşmalardan eksik kalınmayacak

Zaten farklılık yaratmazsan arabanı hatırlatamazsın bizde öyle caf caflı jant sevmioz slx jantı yetio :D
Malesef hızlı gidioduk jandarma bizim aracı anons etti çevirmeye bizde düşmemek için hız makas ne varsa kullandık
Dün baya bi aksiyondu bana 3 polis radarı 1 jandarma çevirmesinden kaçtım düşmemek için ellerine Arkasına yan verdik daha Uğuru gördüm ipragaza geldim makas yan daha da fazla arttı puhahapuhahapuhaha

inşallah bi dahkina beklıyoruz kesin

Gelir gelir bundan sonra araba olmasa bile ben gelirsem arabaya haber verir ben alırım evinden malum yakınız

Uğur bu arada 06 FRR ile kapışmışsın :cool: okuldaysan 1den sonra gelecem bul beni :hosgeldin:

• Beğen
Reaksiyonlar: uquR
Geri
Üst Alt