Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw kayseri karda sucuk partisi ve daha neler neler :) 16 03 2012

pazar gecesi atlarım otobüse gelirim ptesi akşamı sizin orada sucuk pişermi :confused:

abi sen gel bende kayserideyin inşallah pazartesi akşamı dönmüş olurum iki şişede tuborg yanında az açılı bol yağlı mangallık sucuk offffff canım çekti yine :)

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
resul görmen gerekti kazım kılıktan kılığa girdi gülmekten uğurunda dediği gibi gülmekten yıkıldık.

hani gözlerde seni aramadı değil. senin canında bira ister perşembe içemezsin diye ben de almadım ama sen yoktun... cezan çok büyük senin (5 bira) ama bir sonrakinde mutlaka geliyorsun seninde dedğin gibi .( yoksa adını sitede kılıbık yada layta çıkartırım kel kazım örnek :)) ) şaka bir tarafa canın sağ olsunda bir sonrakine bekleriz.

abi kaçarı yok bu sefer izin alamadık bir dahaki buluşmaya %bir milyon abi :eek:key: ama dün akşam hakketen çok şey kaçırmışım:( kar da yağıyor off bea.
bu arada bi dahaki buluşmaya aklında olsun abi perşembe olmasın :D

abi kaçarı yok bu sefer izin alamadık bir dahaki buluşmaya %bir milyon abi :eek:key: ama dün akşam hakketen çok şey kaçırmışım:( kar da yağıyor off bea.
bu arada bi dahaki buluşmaya aklında olsun abi perşembe olmasın :D

resul kaçak başka bir olaydan dolayı espiri senin için kullanmadım.

bir sonrakinde bu kaçak olayını anlatırım sana. perşembe olmasın evet. :)

bida veririmm aynı pozu merak etme :) milleti bida sucuk yemez ettirmeyinn die ben

Geri
Üst Alt