Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw kayseri karda sucuk partisi ve daha neler neler :) 16 03 2012

Diğer resimler öğleden sonra eklenecektir :) Saat 10' da toplantım var daha hazırlık yapacağım :D

Bu bize yapılan bir işkence..........................sucuk kestane sonra sobada demlenmiş çay......:hosgeldin:

Afiyet olsun.....................

üstad mantarı görmedin galiba. offf diyorum başka bir şey demiyorum.

bende çok istiyodm katılmayı en azından portakalın oraya uğrayıp bi tanışim istedim ama işim 8 gibi anca bitti kardeşim geldi bide şehir dışından kısmet olmadı bu sefer artık bidahakine inşallah..

ÖncelikLe emeği gecen Herkeze Çok teşekkürler gerçekten güzel kafa dagıttık çokta hoş oldu Kazım,Gökhan abinin espirilere yarıldık o derece yani :D
REsül abi gelemedii Ben bile geldim süpürüz isim puhaha

ÖncelikLe emeği gecen Herkeze Çok teşekkürler gerçekten güzel kafa dagıttık çokta hoş oldu Kazım,Gökhan abinin espirilere yarıldık o derece yani :D
REsül abi gelemedii Ben bile geldim süpürüz isim puhaha

uğurcum sen bekarmıydın puhaha

şaka bitarafa senin olmana sevindim:eek:key:, bir öncekinde yoktun üzülmüştüm.:)

bende çok istiyodm katılmayı en azından portakalın oraya uğrayıp bi tanışim istedim ama işim 8 gibi anca bitti kardeşim geldi bide şehir dışından kısmet olmadı bu sefer artık bidahakine inşallah..

hayırlısı olsun bizde seni aramızda görmek isterdik bir dahaki buluşmaya mutlaka bekliyoruz.

Geri
Üst Alt