Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw kayseri coştu dur durak bilmiyor :D

hemen onuda anlatayim hacilarda dayisi yigenine almanyadan ceket getirmis baya eskiden gordugu yerde ethem ceketde iyi oldu ethem ceketin kirisiyo ethem onunu ilikle benim aldigim ceketi niye giymedin ethem soyle ethem boyle en sonunda hacilarin meydanda bagirinca ethemm die ethem ceketi cikarir seninde ceketininde der yirtar parcalar cigner yerde ceketi :D fatininkide o hesap olar yakinda reis cd yi kirarr :D

fatih ay sonu olduğu için şirketten çok geç çıkıyorum ve gezme fırsatım olmuyor 2-3 gün daha böyle ondan sonra açar son ses gezeriz. hem sen yaptıysan kötümü olur o tekrar teşekkürler

İnşallah abi daha devamları gelecek özel özel cdler :)

hemen onuda anlatayim hacilarda dayisi yigenine almanyadan ceket getirmis baya eskiden gordugu yerde ethem ceketde iyi oldu ethem ceketin kirisiyo ethem onunu ilikle benim aldigim ceketi niye giymedin ethem soyle ethem boyle en sonunda hacilarin meydanda bagirinca ethemm die ethem ceketi cikarir seninde ceketininde der yirtar parcalar cigner yerde ceketi :D fatininkide o hesap olar yakinda reis cd yi kirarr :D

:D Hikaye güzelmiş abi :D Benim nero bozuk 4 seferde anca çektim cd yi reise bi hatamız olmasın diye soruyorum:D

Geri
Üst Alt