Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw kayseri buluşmalari 2013

Arkadaş kayserinin soğuğuna söverdim koçhisar daha kötü çıktı :( Sabahtan beri "incecikten bir kar yağar" türküsü dillerde.. Ama karın kendi yok :(

Arkadaş kayserinin soğuğuna söverdim koçhisar daha kötü çıktı :( Sabahtan beri "incecikten bir kar yağar" türküsü dillerde.. Ama karın kendi yok :(
emre kardeşim nasılsın yagsa zaten o kadar ayaz olmaz kardeşim bak biz dün erciyesde cıkardık montu felann:D ohh sahlep lerimizi yudumlarken manzaraya karsıı :) dayan az kaldıı bitti bitecek garii:eek:key:

Ne azı abi ya, şansım olaydı daha doğrusu aklım, yazardım kıbrısı coşardım 8 ay :ahkafam::ahkafam::ahkafam:

Ne azı abi ya, şansım olaydı daha doğrusu aklım, yazardım kıbrısı coşardım 8 ay :ahkafam::ahkafam::ahkafam:
ben kıbrısta yaptım kardeşim oranın gece ayazı ve rüzgarı emin olki suan ki yerinden daha serttirr askeriyenin saç catıları sökülüdur eminim su sıralarr:D gündüz baglıyoruz gece bi rüzgar kopuyor hiç bişey koymuyorr diger arkadaşların kıyafetlerini giyip gidiyoduk bomba imhacılar gibi oluyodukk:Dpuhaha

resull gardaşım nerelerdesinnnnnnnnnnnnnn:eek: bitmedimi yogunluk halaa:(

ugurun selamı cümleten var cay molasındaymışş kar manzarası eşliginde :cool:

Allah muhabbetinizi artırsın. İnsan soğuğunu bile özlüyor memleketinin ahh gurbet ah.

Allah muhabbetinizi artırsın. İnsan soğuğunu bile özlüyor memleketinin ahh gurbet ah.
aynen kardeşim biz ortamımızı kuralım soguk odaları bile ısındırırız evel allahh yakarız sobamızıı:) inş gurbetden gelmene tanışırız seninlede kışınmı gelirsiz yazınmı artık ama gell her zaman burdayız:eek:key:

Geri
Üst Alt