Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw kahvaltı buluşma ve detaylar

millet avrupa yakasından gelicekler varsa sabah bir noktada buluşalım o şekilde gidelim. Zaten yolu bilmiyorum :D yaban ellerde bi başımıza kalmayalım :D:D

avrupa yakası gökhan abi ve ve emreyle irtibata geçerlerse çok iyi olur :eek:key:

Gökhan tel:0532 627 97 14
Emre tel:0530 924 88 10

Bizim ev yakın Beylikdüzünde buluşalım ordan yola çıkarız :Dpuhaha:D

[MENTION=24520]memox[/MENTION]

bu işler böyle bayramlarda seyranlarda cumartesi pazar günleri bekarlara ve çömezlere her türlü geçirirler şafak biraz azalsın o zaman rahatlarsın yinede belki son dakika sürprizi yaparlar azad ederler seni

1- Absolut + selda
2- Kaptan + dilek + kızları :D
3- Lejyoner + şengül + fıstık
4- Yekta + dilek + AREL
5- Kfy + filiz + can
6- poro kaan
7- Mertkan + Barış
8- Aykut+Aysun
9-06 levent 534 + yeşim +2 (Ankara)
10-RedLine (Ankara)
11-sourson + 1 (Ankara)
12-igci_01 (Ankara)
13-
Profescobar + Feride ( Tırakya )
14-fnasif ve ailesi
15-
Onu_R1_+Mine
16-
ghost + Elanor
17-Mry80 + eşi sabiha
18-
digiersoy+eşi+digijunior (KÜTAHYA)
19-engin ağgez (24)
20-serkanreis
21-biraskfilmi + eşi + 2 kişi

Güncelimmmmmmmmmmmmmmmm
:eek::eek::eek:

ya barış be bu kaptan yılmaz abi benden ne ister :confused::confused:anlamadım gitti puhahapuhahapuhaha

ya barış be bu kaptan yılmaz abi benden ne ister :confused::confused:anlamadım gitti puhahapuhahapuhaha

o güzel biri bugüne kadar birçok kimsede hayır cevabı almadığından reddelince zoruna gitti puhahapuhahapuhahapuhaha

sen gel pazar günü kozlarınızı paıntball da paylaşın :cool:

barış oradada istediğini alamazsa valla denizde beni batırır söylemiş olayım sebebim sen olma sonra:D:D:D

barş bu arada mekanın linki açılmıyor hatalıııı

Geri
Üst Alt