Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kadıköy Life Dergisinde...

Gerçekten güzel bir haber teşekkürler Kadıköy Life . Bu arada Bilal sanada ayrıca teşekkürler. Bu arada Koray sen formatı yayınlayabilirsen 1000 adet kartı 20 tl ye basıyorlar bende bastırırım iyi olur. Zırt pırt carefour a falan gidiyoruz olmadı bunun için gideriz :D Daha nice 500 lere arkadaşlara

kartvizit gibi dijital baskı olmayan işler için de fiyat alabilirim isterseniz..
olabildiğince uygun fiyata..

Gerçekten güzel bir haber teşekkürler Kadıköy Life . Bu arada Bilal sanada ayrıca teşekkürler. Bu arada Koray sen formatı yayınlayabilirsen 1000 adet kartı 20 tl ye basıyorlar bende bastırırım iyi olur. Zırt pırt carefour a falan gidiyoruz olmadı bunun için gideriz :D Daha nice 500 lere arkadaşlara

format dediğin altı üstü logo abi işte:) bizimki özel sipariş olduğundan pek o fiyatlara çıkmayacak ama halledicem ben:)

format dediğin altı üstü logo abi işte:) bizimki özel sipariş olduğundan pek o fiyatlara çıkmayacak ama halledicem ben:)

Yav neticede bir format vardır ortada değil mi ? Sen bana senin kartın resmini yolla fark etmez ben sanayide yan sanayi yaptırırım :D

Bilmukabil Gökhanım. Eniştenin telefon neydi :D ?hhehehhe

abı bu konuda sole yardımcı olabılırım enıstem ve kuzenımın matbaaları var ama bunlar dıyarbakırda bulunmaktalar eger yapılması gereken bısı varsa onlarla bu konuda ırtıbata gecer gereken ne ıse yaptırmaya calısırım...telefon numrası konusunda gercekten lazımsa sana gonderıım hemen

Sağolasın Gökhan gerçekten gerekli olursa sana ulaşırım sağolasın. Önce buradaki şartları bir zorlarız ondan sonra olmadı senden ve Enişteden destek isteriz :)

Geri
Üst Alt