Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW İstanbul Whatsaap Grubu

atabey61

Kayıtlı Üye
Arkadaslar herkese iyi aksamlar. Bildigim kadariyla SCW İstanbul olarak bir whatsaap grubu yok. Eger varsa beni bilgilendirebilir misiniz. Yoksa boyle bir grup kuralim. İletisimimizi guclendirelim

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
İyi akşamlar.bende yok diye biliyorum eğer yoksa kuralım bencede

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bölgelerin whatsapp grubu mevcut trakya,avrupa,anadolu vs. olarak bulunduğunuz bölgenin sorumlularıyla irtibata geçerseniz dahil ederler :)

Trakya'dan gönderildi..

Arkadaslar whatsap grubumuz var fakat sadece bulusmalarda alim yapiyoruz yuzyuze tanistiktan sonra

Arkadaslar herkese iyi aksamlar. Bildigim kadariyla SCW İstanbul olarak bir whatsaap grubu yok. Eger varsa beni bilgilendirebilir misiniz. Yoksa boyle bir grup kuralim. İletisimimizi guclendirelim
Her bölgede whatsapp grubumuz mevcut ve aktif kayıt kısmını buluşmaya gelerek yapıyoruz ki yüz yüze görmeden kime nasıl hitap edilecek görmemiz gerekli
Arkadaslar whatsap grubumuz var fakat sadece bulusmalarda alim yapiyoruz yuzyuze tanistiktan sonra

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Forumu biraz karıştırdım fakat bulamadım. Buluşmalar ne zaman, nerede yapılıyor ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt