Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Scw İstanbul Araştırması

Konu, 'Sohbet' kısmında fatihyksel tarafından paylaşıldı.

1. fatihyksel

fatihyksel SCW Üyesi

1.488
    537
    113
    Abilerim şu anlar hazırlık aşamasındayım bakayım bir sorun çıkmassa 2 hafta felan gibi süre içinde bir istanbul gezisi yapabilirim dayımların yanına şimdiden istanbul hakkında gideceğim yere yakın olanlarınız varmı diye sorayım dedim scw istanbulla tanışmak güzel olacak :) gideceğim yerler gebze pendik kartal güzelyalı tarafları

2. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    vallahi fatih sen istanbulun anadolu girişine yakın biryere geliyorsun asıl oradan sonra başlıyor istanbul aşağı yukarı tarihi yarımadayı gezmeden olmaz bence

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. fatihyksel

fatihyksel SCW Üyesi

1.488
    537
    113
    Muhtemelen öyle olacak abi gelince bi altından girip üstünden çıkmam lazım istanbulun :)

4. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    ya sen istanbulu al fatii yada o seni alir birakmaz bida ;) zaten bir haftada bitiremezsin gezilecek yerleri :) collu kardesimin konusu vardi gezilecek yerler die hatirlarsan ooo gez dolas ama yaninda bilen biri olsun :D

5. fatihyksel

fatihyksel SCW Üyesi

1.488
    537
    113
    o rehberede bakarım da yanımda kim olacak :D bilen birii bi ferrari kiralamak lazım abii :D

6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Ooo Benim ev ordan 75-80 km uzakta :D

7. fatihyksel

fatihyksel SCW Üyesi

1.488
    537
    113
    Valla oraya gelince belli bi zamanı gezmeye tozmaya ayırmak lazım pendikten karşıya geçtiğim zaman daha yaklaşmış olurmuyum acep :D

8. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    aman kaybolma fatih :)

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Karşıya Geçmene gerek yok boğaza yaklaş gene yakın olursun ama pendik istanbulamı daha yakın izmitemi dersin izmit derim ben :eek:key:

Sayfayı Paylaş