Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw istanbul 20.05.11 cuma buluşma resimleri.

Alican diye bir arkadaş arıcaktı benı haber vericekti bana neyseeeeeeeeeeeeeeeeee

arkadaslar aranızda cok kalamadım malum eş olayları kutsal görevler :)
Guzel muhabbet olduguna eminim valla içim gitti desem yeridir artık bidahaki sefere,
Tanıstıgım herkese ve misafirperverlikten dolayı basta Hasan abi olmak uzere herkese cok tesekkur ederim.
Ayrıca sticker için de Ozgure tesekkur ederim.Ne oldugunu anlıyamadan yapistirdi valla :)

arkadaslar aranızda cok kalamadım malum eş olayları kutsal görevler :)
Guzel muhabbet olduguna eminim valla içim gitti desem yeridir artık bidahaki sefere,
Tanıstıgım herkese ve misafirperverlikten dolayı basta Hasan abi olmak uzere herkese cok tesekkur ederim.
Ayrıca sticker için de Ozgure tesekkur ederim.Ne oldugunu anlıyamadan yapistirdi valla :)

Gökhan yengemle katıldığın ve güler yüzün için ben teşekkür ederim..

Gelen tüm arkadaşların katılımından çok keyf aldım..Uzun zamandan sonra Serhat ı görmek güzeldi..Gönlüm gelemeyen arkadaşlarla birlikte..:) Erkan bende sticker var alabilirsin..

buğracım eline koluna sağlık kardeşim resimler için teşekkürler... Bu arada yeni tanıştığım Varol abi (-48), Gökhan abi (Semin) ve Serhat (LeonRider) sizlerlede tanıştığıma memnun oldum... Buluşmaya gelen herkese çok teşekkürler....

Geri
Üst Alt