Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW İçin Darty kİm kazansin canon fotoĞraf makİnasi ÇekİlİŞİne destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YEKTA

Kayıtlı Üye
kıymetli arkadaşlar darty facebook üzerinden kim kazansın adı ile bir uygulama başlattı birkaç üründe en fazla oy alana o ürünü hediye edecekler ben kendi adıma

bu çekilişe iştirak ettim amaç:

eğer kazanırsam fotoğraf makinası forumumuzun olacak ve organizasyonlarımızda makinamızı kullanıcaz eğer çok az bir zamanınızı ayırıp uygulamada adıma oy

verirseniz çokta zor olmadığını düşündüğüm bu işi hallederiz forumumuzun demirbaş bir fotoğraf makinası olur keyifli forumlar.

facebookta arkadaşım olmayanlar için

ad soyad:yekta yumusak http://www.facebook.com/yekta.yumusak

buda uygulamanın linki:Facebook'ta Darty - Kim Kazansın | Facebook

profilim gizli olabilir tam bilmiyorum siz profilinizin linklerini yazın benn ekliyivereyim alalım şu makinayı

valla abi bişiler yaptım sitede umarım işe yarar bişi anlamadım :D

Yekta bu linkten oy verme işlemi nasıl yapılıyor anlatırsan yardımcı olalım,ben tıkladığımda kendi adım soyadım çıkıyor..

Hallettim arkadaşlarınızın isimlerini istenilen ürüne sürükle-bırak olarak oy kullanabilirsiniz..

çekilişimize gösterilen ilgi bu konuyada gösterilirse neden olmasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt