Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW haydi bisiklete binelim

Cezmi abim, aklım bugünkü gezinde kaldı walla. Bu güzel havayı değerlendiremedim ufaklık ve hanım karşıda olunca.

o saatte dışarda oldğum için mesajı göremedim ondan gelemedim ama haftaya hava yağmurşu olmazsa kesinlikle gelirim

haftaya cumartesi sabah bisikletle kahvaltıya kartala gidelim. yada sizin uygun gördüğünüz bir yer de olur.

maalesef evde yok ama dedemlerin tuzladaki yazlıkta bi tane fazla var gidip onu alabiliriz sana

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

haftaya cumartesi sabah bisikletle kahvaltıya kartala gidelim. yada sizin uygun gördüğünüz bir yer de olur.

dragostaki belediyenin tesisi daha uygun olur bence faruk abi'm

yağışsız cumartesileri geleneksel hale getirelim, bugün içimde kaldı zaten. Kartal olmazsa Dragos olur, İdealtepe olur, Bostancı olur... Yer mi kalmadı yafu, olmadı yanımıza alırız kumanyayı nerde aklımıza gelirse orda olur maksat kahvaltı değil pedal çevirmek.

ben pazartesi gidip bisiklete baştan aşağıya bi bakım yaptırayım artık o zaman zamanı gelmiş

Geri
Üst Alt