Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Hangi Kasko Firmasını Tercih Ediyor ? - Anket-

SCW Hangi Kasko Firmasını Tercih Ediyor ?

• Ak Sigorta

Kullanılan: 5 5.6%
  • Allianz Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 9 10.1%
  • Anadolu Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 27 30.3%
  • Aviva Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 1 1.1%
  • Ergo Sigorta

Kullanılan: 6 6.7%
  • Groupama Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 5 5.6%
  • HDI Sigorta

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yapı Kredi Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 10 11.2%
  • Zurich Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer Kasko Şirketleri ( Eureko, Güneş, Axa, Ankara vs.)

Kullanılan: 26 29.2%

• Kullanılan toplam oy
    89
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ülkemizde birçok sigorta şirketi mevcut. Ankete katılarak kasko şirketlerini kıyaslayalım istedim. Muhtemelen kasko şirketleriyle sorunlar yaşayan, hizmetten memun kalan üyelerimiz vardır. Bu başlık altında ankete katıldıktan sonra memnuniyet ve şikayetlerimizi yorumlarımıza eklersek birbirimize yardımcı olmuş oluruz diye düşünüyorum. Ben de gelecek ay kakskomu yenileyeceğim.

Forum en fazla 10 seçenekli anket yapmaya izin verdiği için Kasko şirketlerinin bir bölümünü ankete ekleyemedim. En çok duyulan sigorta şirketlerini eklemeye çalıştım.

Valla hangisinin şartları uygunsa ve fiyatıda bu duruma uygunsa onu:D kısaca ucuz ve kaliteli herşeyi kapsayanı

2011 tsi 1.2 leon için 1000 TL ye ikinci yıl kaskomu dün yaptırdım.anadolu sigorta..

ben aracımı dün aldım. Leon 1.4 tsi, kaskosunu da dün yaptırdım yapı kredi sigorta 1.500 tl

bende martda aldım aracı alırken yapı kredi sigorta yaptırmıştım 1300 tl ye
bakalım bu sene hasarsızlık indirimi falan kaç para vercez
yada değiştirebilirimde anadolu sigortayı da bi araştırıcam

galiba ergodan yaptırdım nerden yaptırdığımı hatırlamıyorum ama herşey dahil yaptırdım yedek anahtar çalınmasına bile kaskom var bulunca yazarım

anadolu sigortanın bu kadar çok tercih edildiğini bilmiyordum, acaba daha mı hesaplı

dubai sigorta geçen sen aracım sıfır ken 950 tl bu sene 700 tl fiyat kusursuz...

bunda da marka aramayalım yahu :) hangisi ucuzsa elbette ki onu tercih ediyorum. hiç olmamasından daha iyidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt