• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

SCW Hakkındaki Görüşleriniz....

leon sport

Kayıtlı Üye
İsim
Bilal Tevfik Çolakoğlu
Nereden
İstanbul
Araç
Diğer
Plaka
34 YR 3790
yeni oluşumumuz SeatClubWorld hakkındaki görüş, öneri ve beklentilerinizi öğrenmek istiyoruz.herkesin fikrine açığız.düşündükleriniz bizim için önemlidir...

ZGR

Kayıtlı Üye
İsim
Özgür Gönül
Nereden
İstanbul
Plaka
EM6084
su an bnm adıma her sey cok guzel
allah bozmasın

MMA

Kayıtlı Üye
İsim
Mehmet
Nereden
İstanbul
en cok begendıgım nokta amblemler olmus ve aynı sekılde stıckerlarda olacak normalde stıcker takmam ama bunu takarım cok basarılı olmus.

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
İsim
Mert Çimen
Site oturdukça daha da iyi olacağına eminim. Görsellikten çok ruh ile ilgiliyim. Ruhumuzu kaybetmeyelim yeter. Çizgi önemli. Daha çok şey katabileceğimize eminim ama hepsini bir arada yapmaya çalışmayalım özümsüyerek yapalım derim ben..

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy

kfy

Administrator
İsim
Cezmi BÜKER
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
Site oturdukça daha da iyi olacağına eminim. Görsellikten çok ruh ile ilgiliyim. Ruhumuzu kaybetmeyelim yeter. Çizgi önemli. Daha çok şey katabileceğimize eminim ama hepsini bir arada yapmaya çalışmayalım özümsüyerek yapalım derim ben..
sana katılmamak elde değil

06 levent 534

Kayıtlı Üye
İsim
LEVENT KARACA
Nereden
Ankara
Plaka
06 LK 534
.

imzaa :)

MRA 23

Kayıtlı Üye
İsim
Mert Adanır
Nereden
Ankara
Plaka
06 MRA 23
siteye girer girmez insan o sıcaklığı hissedebiliyo gerçekten...çok başarılı...emeklerinize sağlık...allah utandırmasın

Üst Alt