Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Geleneksel yaza merhaba organizasyonu (Canakkale)

Lejyoner

Administrator
Arkadaşlar her sene mayıs ayı icinde yaptığımız geleneksel SCW yaza merhaba organizasyonunda Canakkale yapalım diyoruz ne dersiniz.?

Canakkale haricinde mekan önerisi olan varsa buradan yazabilir..

Bizim seceneklerimiz;

Canakkale,Sapanca yada Istanbul içinde bir organizasyon..

şehitlerimizi de unutmayalım...vatan için öldüler yaşamadılar bizim gibi gene 2 şeiht daha verdik bugun. türk bayraklarıyla müthiş olur derim.katılmayı cok isterim artvindeyim işlerim çok yoğun hes projesi bitmesi isteniyor.kısmet olmayacak gibi .

Çanakkale iyidir güzel memleketim gelibolu merkezden girer çanakkale şehitliğe kadar gezeriz :D

Evet güzel bir organizasyon olacağına eminim... ama ben kendi adıma söylüyorum kendimi hazırlamıycam... çok isteyip te katılamadığım bir sürü organizasyon oldu... bu sefer çok istemiycem... bakalım ne olacak... :)

Super olur çanakkale bende düşünüyordum..

Geri
Üst Alt